Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. spalio 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7948875
Šiandien: 539
Dabar: 73
Prenumerata
Naujienos
Europos dienoje – svečiai iš užsienio šalių

   Europos diena švenčiama nuo 1950 m. gegužės 9-osios, kai tuometis Prancūzijos užsienio reikalų ministras Robertas Šumanas pateikė glaudesnio Senojo žemyno šalių bendradarbiavimo planą. Europos bendrijos šalys-steigėjos buvo šešios: Belgija, Italija, Liuksemburgas, Nyderlandai, Prancūzija ir Vokietija. Vėliau šios valstybės ėmė bendradarbiauti įvairiuose ekonomikos sektoriuose, jos pasirašė Romos sutartį, pagal kurią buvo įsteigta Europos ekonominė bendrija – Bendroji rinka. Pagrindinė jos idėja – sudaryti sąlygas žmonėms, prekėms ir paslaugoms laisvai judėti per valstybių sienas. Šiemet sukanka 60 metų, kai buvo pasirašyta Romos sutartis.

   Šioje šventėje, kuri vyko Raseinių miesto Žemaičio aikštėje buvo paminėtas ir Europos Sąjungos švietimo, ugdymo, jaunimo, sporto programos „Erasmus +“ 30–metis. Šventėje dalyvavo įvairių rajono ugdymo įstaigų vadovai, moksleiviai ir į Ariogalos gimnaziją atvykę svečiai iš Turkijos, Rumunijos, Italijos, Portugalijos ir Graikijos, kurie dalyvauja „Erazmus+“ tarptautiniame projekte „ Byllying free minds“. Šešių Europos šalių bendradarbiavimu siekiama sukurti veiksmingą patyčių prevencijos planą.
   Svečiai apsilankė ir Raseinių rajono savivaldybėje, susitiko su meru Algirdu Griciumi, jo pavaduotoja Gitana Rašimiene, kuriems papasakojo apie savo veiklą, bendradarbiavimą, pasidalijo įspūdžiais apie Raseiniuose aplankytas vietas.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.