Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 

 

   2019 m. spalio 30 d. 10 val. vyks rajono Savivaldybės tarybos 10-asis posėdis.

Naujienos
 
   2019-10-18  Raseinių r. Ariogalos gimnazija respublikinio konkurso – akcijos ,,Sveikatos fiesta 2019“ nugalėtoja

   Raseinių r. Ariogalos gimnazija jau antrus metus dalyvavo Sveikatos ugdymo veiklų konkurse-akcijoje „Sveikatos fiesta 2019“ ir tapo nugalėtoja.  Šiais metais iš visos Lietuvos  konkurse dalyvavo 9177 ikimokyklinukai, mokiniai, mokytojai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, sveikatos ugdymo koordinatoriai.  Darbai atskirose amžiaus grupėse buvo vertinami už sveikos gyvensenos integralumą, pasirinktos idėjos bei veiklos aktualumą, jos įgyvendinimo kūrybiškumą, individualumą, atlikimo kokybę, estetiškumą.

Plačiau
 
   2019-10-17  Aptarta projektų eiga

   Šie metai eina į pabaigą, todėl labai svarbu užbaigti suplanuotus darbus. Šiandien Savivaldybėje buvo aptarta vykdomų projektų eiga.

Plačiau
 
   2019-10-17  Ariogališkiai šauniai pradėjo naują sportinių šokių sezoną

   Jau 25-tą kartą spalio pirmą savaitgalį Garliavos sporto ir kultūros centre įvykusios tarptautinės sportinių šokių varžybos „Rudens taurė – 2019“ buvo itin sėkmingos Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus šokėjams.

Plačiau
 
   2019-10-17  Savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės posėdis

   Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės, kuriai vadovauja Savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, posėdžio metu, atsižvelgiant į pasikeitusius teisės aktus, buvo aptarta būtinybė keisti reagavimo į savižudybių riziką Raseinių rajone algoritmą. Vyko diskusijos, aptarti tolesni pagalbos veiksmai žmogui baigus lankytis pas specialistus.

Plačiau
 
   2019-10-16  Pažintis su antikos miestais

   Paskutinę rugsėjo dieną Girkalnio pagrindinės mokyklos komanda - keturios 6 ir 8 klasės mokinės, mokyklos direktorius Ramūnas Bružas  ir anglų kalbos mokytoja Loreta Vaičiulienė - atvykome į Graikiją, Amaliados miestą, dalyvauti Erasmus+ programos projekto „Surfing our roots“ trumpalaikiame mokinių grupių mainų susitikime. Mus priėmė 3-ios pradinės mokyklos bendruomenė: mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Šiame projekte be mūsų ir graikų dalyvauja mokyklos iš Portugalijos, Nyderlandų ir Turkijos. Projekto tikslas - gilinti mokinių supratimą apie kultūros paveldą, susipažinti su vietos bei UNESCO paveldo objektais partnerių šalyse bei savam krašte.

Plačiau
 
   2019-10-16  Pradedamas rengti naujo dešimtmečio strateginis plėtros planas

   Pirmame Strateginio planavimo komisijos ir Strateginio plėtros plano rengimo darbo grupės bendrame susirinkime, kuriame dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės vadovai, keli Tarybos nariai, skyrių vedėjai, specialistai, pradedamas Savivaldybės 2021-2030 metų strateginio plėtros plano rengimo procesas.

Plačiau
 
   2019-10-15  Saugaus eismo renginys „Keliaujančių ir vairuojančių dienai“

   Saugus eismas gatvėse, keliuose, kelionėse svarbu tiek vairuojančiam, tiek keliaujančiam įvairiomis transporto priemonėmis. Kaimų bendruomenė „Betygala“ šią dieną paminėjo keliaudami po Lietuvą.

Plačiau
 
   2019-10-15  Ramoniškiai Suvalkijos žemėje

   Ramonų kaimo bendruomenės meno kolektyvas prie Raseinių rajono kultūros centro su koncertine programa buvo pakviestas į Vilkaviškio rajono Matlaukio kaimo bendruomenės surengtą rudens šventę „Jei ne morka, tai burokas“. Labai jau įdomus šventės pavadinimas. Matlaukiečiai ne šiaip sau pasirinko tokią temą. Pasirodo jie labai mėgsta burokėlius ir iš jų moka pasigaminti įvairių patiekalų, net ir burokėlių tortą. Tai matėsi iš surengtos gaminių parodos. Labai jau įspūdingai atrodė ir pasigaminti prizai- suvenyrai „Raudoni burokėliai“ iš veltos vilnos.

Plačiau
 
   2019-10-14  Sėkmingai įgyvendintas projektas „Nepavėluok į ateitį“

   VšĮ Raseinių rajono jaunimo užimtumo centras nuo rugsėjo pradžios įgyvendino projektą „Nepavėluok į ateitį“, kurio metu 14-29 m. jaunuoliai turėjo galimybę nemokamai sudalyvauti įstaigos vykdomose veiklose ir prisidėti prie jų organizavimo. Projekto tikslas – paskatinti jauną žmogų domėtis inovacijomis, menu, plėsti jaunuolio akiratį, taip pat gilintis į interaktyvias naująsias technologijas, kelti savo kompetencijas bei įtraukti mažiau motyvuotą jaunimą į organizuojamas veiklas; motyvuoti jaunimą siekti ir formuoti savo gyvenimo tikslus.

Plačiau
 
   2019-10-14  Raseiniškiai – Kauno regiono savivaldybių administracijos darbuotojų ir politikų III sporto žaidynių prizininkai

   „Mūsų komanda pasirodė puikiai, buvome vieningi. Dėkoju visiems dalyviams, įrodžiusiems, kad moka ginti mūsų krašto garbę sporto aikštelėse. Laimėjome trečią komandinę vietą, bet ne mažiau svarbu, kad aktyviai praleidome laisvalaikį, susipažinome su kolegomis iš kitų savivaldybių“, – teigė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla po pasibaigusių Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų 3-čiųjų pramoginių sporto žaidynių Prienuose.

Plačiau
 
   2019-10-14  „Auksinė krivūlė 2019“ – Raseinių rajono savivaldybei

   Per Vilniuje įvykusius tradicinius „Auksinių krivūlių“ apdovanojimus 14 ministerijų, Lietuvos verslo konfederacijos, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje ir Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vadovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų savivaldybes – laureates.

   Vidaus reikalų ministrė Rasa Tamašunienė už bendruomeniškumą „Auksinę krivūlę 2019“ įteikė Raseinių rajono savivaldybei.

Plačiau
 
   2019-10-14  Užbaigtas gyvendinti projektas „STACIONARIOS LAUKO SCENOS ĮRENGIMAS“ Gervinėje

   Dar vienas pasiekimas, kuriuo reikia pasidžiaugti, pasidalinti, bei pagarsinti. Kai metų pradžioje Gervinės kaimo bendruomenė gyventojų pritarimu parengė paraišką paramai gauti pagal Veiklos sritį ,,Kaimo vietovės viešųjų erdvių sutvarkymas, pritaikant jas kaimo gyventojų poreikiams“, pagal 2019 m. Nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisykles, tai buvo kovo mėnuo. Su nekantrumu laukėme, ar laimėsime.

Plačiau
 
   2019-09-30  Startuoja naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

   Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

Plačiau
 
   2019-09-25  Pradedamas 2019–2020 m. šildymo sezonas

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 6 straipsnio 30 punktu, 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio 1 ir 3 dalimis, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 „Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61 ir 62 punktais, 2019 m. rugsėjo 25 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-965 nuo 2019 m. rugsėjo 26 d. pradedamas šildymo sezonas:

Plačiau
 
   2019-09-25  Informacija apie licencijų verstis mažmenine (ir didmenine) prekyba naftos produktais išdavimą

   Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 2 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Energetikos įstatymo 2002 m. gegužės 16 d. Nr. IX-884 pakeitimo įstatymas Nr. XIII-2085, kuris nustatė, kad leidimus verstis prekyba naftos produktais išduoda Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).

Plačiau
 
   2019-09-23  Raseiniuose sklandė smetoniškos Lietuvos dvasia

   Daugelis rajono biudžetinių ir viešųjų įstaigų, įmonių, visuomeninių, nevyriausybinių ir politinių organizacijų, seniūnijos, bendruomenės aktyviai įsijungė į Rasenių miesto šventės „Rudens bendrystė sodas 2019“ šurmulį. Dalyvaudami šiame renginyje, jie išradingai ir originaliai pristatatė savo kiemelius. Šventės, kurios tema – „Smetoniška Lietuva“dvasia jaučiasi ne tik atlikėjų muzikoje ir dainose, bet ir daugelio dalyvių aprangoje bei eksponuojamuose gaminiuose. Buvo prisimintos pagrindinės idėjos kuriant tautinę, vieningą Lietuvą, branginančią savo kalbą, papročius, tradicijas.

Plačiau
 
   2019-09-20  Išrinkti dar dviejų seniūnijų seniūnaičiai

   Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 9 dalimi, Seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašu, patvirtintu Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 29 d. sprendimu Nr. TS-130 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 2019 m. rugpjūčio 21 d. Raseinių rajono savivaldybės direktoriaus įsakymu Nr. A1-813 ,,Dėl seniūnaičių rinkimų Girkalnio seniūnijoje“, šios seniūnijos seniūnaitijose gyventojų susirinkimuose atviru balsavimu išrinkti 6 seniūnaičiai: Dvareliškių seniūnaitijos – Jūratė Dulevičienė, Girkalnio seniūnaitijos – Virginijus Kybartas, Ražaitėlių seniūnaitijos – Rimantas Kleiva, Pramedžiavos seniūnaitijos – Ričardas Višinskas, Žvirgždžių seniūnaitijos – Jonas Kvietkus, Biliūnų seniūnaitijos – Kazimieras Vaitkevičius.

Plačiau
 
   2019-09-20  Savivaldybės vadovai priėmė užsienio delegacijas

   Į rytoj vyksiančią tradicinę Raseinių miesto šventę „Rudens bendrystės sodas 2019“ jau atvyko svečių – Estijos Raplos apskrities ir Lenkijos Mlavos bei Liubartovo delegacijos. Šie miestai – Raseinių rajono savivaldybės partneriai.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2019-10-17  Spalio 25 d. sužinokite atsakymus į Jums rūpimus klausimus teismuose!
 
   2019-10-08  Kviečiame į mokymus

   Informuojame, kad š. m. spalio 24 d., 10 val., pradedami mokymai pagal Pagrindinę globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo programą GIMK, asmenims, ketinantiems globoti (rūpinti), įvaikinti vaiką, likusį be tėvų globos.

Plačiau
 
   2019-10-02  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2019 m. spalio mėn.

Plačiau
 
   2019-10-02  Skelbiamas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2020 metų projektų atrankos konkursas
 
   2019-10-01  Kviečiame teikti neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų paraiškas

   Raseinių rajono savivaldybė skelbia Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019–2020 metais atrankos konkursą ir priima projektų paraiškas.

Plačiau
 
   2019-10-01  Spalio 1 d. – gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas!

   Informuojame, kad dėl šių metų spalio 1–4 dienomis vyksiančių valstybinio lygio civilinės saugos funkcinių pratybų „Civilinės saugos sistemos subjektų veiksmai įvykus branduolinei avarijai Baltarusijos Respublikos teritorijoje esančioje atominėje elektrinėje“ spalio 1 d. vyks perspėjimo ir informavimo sistemos patikrinimas įjungiant sirenas bei gyventojų perspėjimo ir informavimo sistemos panaudojimas patikrinimo metu.

Plačiau
 
   2019-09-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2019 metų spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
   2019-09-25  Negyvenamųjų - administracinių patalpų, esančių Maironio g. 7, Raseiniai, Raseinių r. sav., viešojo nuomos konkurso sąlygos
 
   2019-09-25  Prekybos paskirties patalpų keitimo į gydymo, atliekant paprastojo remonto darbus, Dominikonų g. 12, Raseinių m. Raseinių r. sav. projekto projektiniai pasiūlymai

   Projekto pavadinimas: Prekybos paskirties patalpų keitimo į gydymo, atliekant paprastojo remonto darbus, Dominikonų g. 12, Raseinių m. Raseinių r. sav. projektas

Plačiau
 
   2019-09-24  Kvietimas teikti paraiškas dėl finansavimo

   Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (toliau - APVA) skelbia kvietimą teikti paraiškas finansavimui gauti pagal Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programos 2019 m. lėšų naudojimo finansavimo kryptis.

Plačiau
 
   2019-07-03  Kvietimas teikti projektinius pasiūlymus

   Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Kauno apskrities skyrius kviečia teikti projektinius pasiūlymus Kauno regiono 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės „Paslaugų ir asmenų aptarnavimo kokybės gerinimas savivaldybėse“ projektų sąrašui sudaryti.

Plačiau
 
   2019-02-25  Informacija apie planuojamą teikti paramą individualių namų savininkams

   Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.