Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. lapkričio 12 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
 
Naujienos
Bendradarbiavimui pasitarnaus dalyvavimas projekte

   Tiesiančios tarpusavio bendradarbiavimo kelią Raseinių rajono savivaldybė ir Kauno kolegija jau sutarė dėl pirmo bendro projekto: raseiniškiai dalyvaus kolegijos organizuojamose „Verslo dienose 2019“, kuriose pristatys Raseinių miesto bei rajono įvaizdį.

  Šis klausimas šiandien buvo aptartas mero Andriaus Bautronio, grupės Savivaldybės administracijos specialistų ir VšĮ „Atrask Raseinius“ darbuotojų pasitarime. Lapkričio 12 d. į Kauno kolegiją vyks ir mintimis dalinsis bei dalyvaus diskusijose Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Judita Radavičienė. VšĮ „Atrask Raseinius“ turizmo vadybininkė Jurga Nekrošiūtė ir Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Artūras Milašauskas. Kitą dieną per 20 Kauno kolegijos studentų atvyks į Raseinius, kurie čia atliks tyrimą, analizuos surinktus duomenis ir juos apibendrins.

   Tikimasi, kad šis projektas bus abipusiai naudingas: studentai gaus praktikos žinių, o Raseinių rajono savivaldybės specialistai sužinos, ką reikia geriau daryti formuojant teigiamą šio krašto įvaizdį.

   

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.