Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8660704
Šiandien: 231
Dabar: 33
Prenumerata

 
 
Naujienos
Pasveikintos rajono įmonės

   VšĮ „Atrask Raseinius“ komanda ir Raseinių rajono savivaldybės vadovai bei tarybos nariai, Lietuvos šimtmečio proga, sveikino ir tarė nuoširdų AČIŪ Raseinių rajone veikiančioms įmonėms, prisidėjusioms prie Lietuvos ir kartu Raseinių rajono kelio į sėkmę. Susitikimų metu įteiktos Raseinių miesto vėliavos, informacinis leidinys „Gidas po Raseinių kraštą“ ir kiti suvenyrai.

   Kartu su Raseinių savivaldybės meru Algirdu Griciumi, vicemere Gitana Rašimiene, tarybos nariais Rosvaldu Kunicku, Vaidu Kuzmarskiu, Steponu Naciumi, ir Romaldu Zubiela Centro darbuotojai aplankė 14 įmonių, kurios neša rajonui finansinę naudą, įdarbina mūsų krašto žmones, prisideda kuriant infrastruktūrą, teikia apgyvendinimo paslaugas ir traukia turistus ne tik iš Lietuvos, tačiau ir užsienio valstybių. Verslininkai mielai rodė įmonėse vykstančius gamybinius procesus, teikiamas paslaugas, dalinosi savo patirtimi ir įžvalgomis, ko galėtume pasiekti dirbdami kartu.

   VšĮ „Atrask Raseinius“ kolektyvas ir Raseinių rajono savivaldybės atstovai nuoširdžiai dėkoja įmonių vadovams ir kitiems darbuotojams už svetingą priėmimą ir tikisi, kad įžengę į naująjį Lietuvos šimtmetį pavyks atrasti dar daugiau sąlyčio taškų ir bendradarbiavimo galimybių.

 

 

VšĮ „Atrask Raseinius“ informacija

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.