Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. lapkričio 29 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Saugaus eismo renginys „Atšvaitų diena“

   Nors Raseinių rajone Covid-19 virusas pakoregavo dalyvių skaičių tačiau asociacija „Kaimo svetainė“ džiaugiasi atšvaitų dienos akcija. Nuo pat ryto keturi savanoriai stebėjo gyventojus, kaip jie laukia autobuso nuvykti į miestą ar grįžtančių iš jo, bet jų buvo nedaug. O neseniai įrengtame dviračių take Raseiniai-Gabšiai-Kalnujai eismo buvo užtektinai, tačiau iš sutiktųjų buvo ne visi, kuriems teko įteikti po atšvaitą ar liemenę. Šiuo metu gyventojai yra atsakingesni ir tamsiu paros metu stengiasi nešioti atšvaitus ar šviesą atspindinčius rūbus. O tiems dalyviams, kuriems buvo įteiktos saugaus eismo priemonės, tuo pačiu buvo priminta, kad kelyje reikia elgtis drausmingai ir tamsiu paramos metu reikia saugoti ne tik save, bet ir kitus.

   Pakalbinti vyresnio amžiaus žmonės sako, kad vakare stengiasi nevaikščioti. Kiti sutikti eismo dalyviai sako, mes visada nešiojam atšvaitą ir nesvarbu, kokia diena tai būtų. Svarbu tai, kad atšvaitą nešioti būtina ne tik tamsiu paros metu, bet kai būna ir blogas matomumas.

   Atėjus tamsiam paros laikui-vakarui tamsoje sutikome keletą, kuriems taip pat įteikėme po atšvaitą ar liemenę, dviratininkams po liemenę.

   Atšvaitų dienos reido metu sutikome 27 pėsčiuosius, 7 dviratininkus, 1 su paspirtuku, o išdalinome 16 atšvaitų ir 5 liemenes.

   Tikimės, kad Atšvaitų dienos akcija buvo prasminga, išdalinę atšvaitus galbūt išgelbėjom kurį nors nuo nelaimės...

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.