Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. rugpjūčio 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7773407
Šiandien: 1467
Dabar: 54
Prenumerata

 

   Š. m. rugpjūčio 24 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 38-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 21 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 21 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 22 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 22 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 23 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2017-08-18  Siūlys mažinti mokestį už atliekas

   Nuo 2017 m. visose Lietuvos savivaldybėse įvesta dvinarė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, kuri, kaip ir kiekviena naujovė, sukėlė kai kurių visuomenės narių nepasitenkinimą. Pagal naująją dvinarę rinkliavos skaičiavimo metodiką paskaičiuotais mokesčiais mūsų rajone itin nepatenkinti ūkininkai, verslininkai, dvasininkija - rinkliava jiems priskaičiuota už nekilnojamojo turto objektų (sandėlių, angarų, garažų) plotą.

Plačiau
 
   2017-08-18  Pirmoji Žemčiūgų šventė Betygaloje nusilenkė Maironiui

   Pačią karščiausią šios vasaros dieną Betygalos centre šurmuliavo Žemčiūgų šventė, sukvietusi kraštiečius, kaimynus, draugus ir pažįstamus. Nepaisydami alinančios kaitros, visi atskubėjo čia, kur, kaip rašė Maironis, „palangėms stiepias sužiurę žemčiūgų žiedai“, – į žydinčią Betygalą.

Plačiau
 
   2017-08-18  „Swedbank“ banko Raseinių padaliniui vadovauja nauja valdytoja

   Pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių viešėjo nauja AB „Swedbank“ banko Pietų Lietuvos filialo valdytoja Raminta Šernienė, vadovaujanti Raseinių, Kėdainių, Jonavos ir Kaišiadorių padaliniams. Drauge su ja atvyko „Swedbank“ Raseinių ir Kėdainių padalinių verslo klientų vadybininkė Liuda Narvidaitė. Viešnios Savivaldybės merui ir Savivaldybės administracijos Biudžeto ir finansų analizės skyriaus vedėjai Daliai Andriulienei pristatė banko naujoves, informavo apie naujas el. bankininkystės galimybes, paslaugas ir kt.    

Plačiau
 
   2017-08-17  Rugpjūčio 23-iąją minėsime Juodojo kaspino dieną

   Rugpjūčio 23-ioji Lietuvoje minima kaip Juodojo kaspino diena, prisimenant Molotovo-Ribbentropo pakto metines ir jo slaptuosius protokolus, kuriais stalininė Sovietų Sąjunga ir nacistinė Vokietija neteisėtai pasidalino Europą ir panaikino Baltijos šalių nepriklausomybę.

Plačiau
 
   2017-08-17  Neatidėkime vaiko profilaktinio sveikatos patikrinimo paskutinei dienai!!!

   Vaikai – didžiausias mūsų turtas ir pasididžiavimas, tačiau, vaikai – ir labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis.

Plačiau
 
   2017-08-17  Jubiliejinis Gruzdiškės bibliotekos gimtadienis

   Rugpjūčio 11 dieną Gruzdiškės biblioteka paminėjo 45-erių metų veiklos jubiliejų, kartu šventė ir  artėjančias  Žolines „Besibaigianti vasara kvepia žolynais“.

Plačiau
 
   2017-08-17  Raseinių kūno kultūros ir sporto centras įsigijo naują automobilį

   Raseinių kūno kultūros ir sporto centro vadovas Gintautas Balčaitis šiandien atskubėjo į Savivaldybę pasidžiaugti pirkiniu -  naujutėlaičiu devynviečiu automobiliu „Ford Transit Custom“. Pasak G. Balčaičio, centro kolektyvas seniai svajojo apie tokią transporto priemonę, kuria nedidelės sportininkų komandos galėtų patogiai ir saugiai nuvykti į varžybas rajone ar kituose miestuose. Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas apžiūrėjo ir teigiamai įvertino naująjį Sporto centro pirkinį – automobilis patogus, erdvus, pilnos komplektacijos.

Plačiau
 
   2017-08-16  Raseinių gatves nudažė masinis bėgimas „Išsitaškyk spalvom“

   Rugpjūčio 12 dieną, minint Tarptautinę jaunimo dieną, Raseiniuose įvyko pirmasis masinis bėgimas „Išsitaškyk spalvom“, kuris iš kitų išsiskiria savo spalvomis ir gera nuotaika.

Plačiau
 
   2017-08-16  Kreipkis ir gauk nemokamą teisinę pagalbą

   Valstybės garantuojama teisinė pagalba, kurią finansuoja valstybė, susideda iš Pirminės teisinės pagalbos ir Antrinės teisinės pagalbos.

Plačiau
 
   2017-08-11  Mokytojo pašaukimo aidai

   Gyvenimą mes patiriame kaip paslaptį. Mes visi ieškome savo kelio, abejojame, klystame ir klumpame, ieškome paties gyvenimo prasmės ir savo pašaukimo. Tai, ką turime, ko pasiekėme, dažnai yra panašu į tai, ko troškome, bet niekada 100 procentų. Visiems tenka išsiruošti į ieškojimų kelią, kuriame vienas svarbiausių palydovų – mokytojas. Mokytojas, kuris giliai viduje visuomet saugojo pašaukimą – ugdyti žmoguje žmogų.

Plačiau
 
   2017-08-10  Trečiasis „Prabylančių miesto erdvių“ projektas

   Rugpjūčio pabaigoje startuos jau trečiasis Raseinių kultūros centro projektas „Prabylančios miesto erdvės“, kitaip dar vadinamas „Urban Art Raseiniai“. Šie pavadinimai apibūdina pačią projekto esmę – tai yra  įvairiausių šiuolaikinio meno žanrų pristatymas netradicinėse miesto erdvėse.

Plačiau
 
   2017-08-02  Maltiečių akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“

   Netrukus ateis Rugsėjo 1-oji – šventė visiems vaikams. Maltiečiai rūpinasi, kad vaikai iš socialinės rizikos šeimų, daugiavaikių šeimų, našlaičiai ir neįgalieji, gyvenantys specialiuose namuose, taip pat maltiečių vaikų dienos centrų auklėtiniai į mokyklas iškeliautų pilnomis kuprinėmis, nepatirtų bendraamžių patyčių ir galėtų oriai kibti į mokslus.

Plačiau
 
   2017-08-01  Informacija apie Girkalnio mstl. I tvenkinio išvalymo ir poilsio zonos įrengimo atrankos išvadą
 
   2017-08-01  Vaikų svajonė pamatyti jūrą – išpildyta!

   Liepos 29–30 dienomis keli šimtai Lietuvos vaikų galėjo išpildyti savo svajonę ir pirmą kartą pasveikinti jūrą Palangoje. Prie akcijos „Pasveikink jūrą Palangoje“ prisijungti visas Lietuvos savivaldybes kvietė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Su šia akcija Palanga jungėsi prie šalies Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvos kartu kurti saugią Lietuvą ir kvietė sunkiai gyvenančių šeimų vaikus iš visos Lietuvos pirmą kartą pamatyti jūrą.

Plačiau
 
   2017-08-01  Raseiniuose viešėjo priešgaisrinės apsaugos projekto partneriai

   Raseinių priešgaisrinės saugos tarnyba kartu su Šilalės rajono priešgaisrine tarnyba ir Grodeko valsčiumi (Lenkija) nuo 2017 02 01 įgyvendina projektą ,,Bendras Lietuvos – Lenkijos valstybinių priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybų patobulinimas“.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-07-12  Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

Plačiau
 
   2017-07-05  Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas pagal priemonę Nr. 08.3.2-ESFA-K-415 „54+“

   Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal pakoreguotą priemonės „54+“ finansavimo sąlygų aprašą ir projektų atrankos kriterijus. Apie 6 mln. eurų  planuojama skirti projektams, kurių metu turi būti atsigręžta į vyresniojo amžiaus žmonių problemas.  Tikimasi, kad projektų iniciatoriai skatins vyresniojo amžiaus žmonių savanorišką veiklą, sudarys sąlygas gauti aktualią informaciją, psichologinę pagalbą. Ypač svarbu tai, kad šio amžiaus žmonės galėtų lengviau įsidarbinti, plėsti savo bendravimo ratą, didėtų jų motyvacija, o kartu ir savivertė. Paraiškas teikti kviečiama iki 2017 m. rugsėjo 15 d.

Plačiau
 
   2017-07-03  Idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti gyventojai gali teikti iki rugsėjo

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
   2017-06-02  Ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbas 2017 metų vasarą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų prašymus, priėmė sprendimą dėl Raseinių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo 2017 metų vasarą.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-08-16  Apleistų sklypų savininkų dėmesiui

   Informuojame, kad vadovaujantis Nenaudojamų žemės sklypų Raseinių rajone nustatymo tvarkos aprašu, sudarytas Nenaudojamų žemės sklypų sąrašo projektas, kurį planuojama tvirtinti 2017 m. rugpjūčio 24 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje. Patvirtinus šį sąrašą, jo savininkams bus taikomas 4 procentų žemės mokesčio tarifas.

Plačiau
 
   2017-08-11  Kviečiame teikti paraiškas atviram darbui su jaunimu veiklos finansavimui

   Skelbiamas Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų veiklos projektų finansavimo 2017 metais konkursas. Konkurse gali dalyvauti vieši juridiniai asmenys, kurių planuojama vykdyti veikla atitinka pareiškėjo steigimo dokumentuose aprašytas veiklos rūšis ir (arba) tikslines grupes, bei turi bent vieną patalpą pritaikytą atviram darbui su jaunimu.

Plačiau
 
   2017-08-07  Rugpjūčio 19 d. kviečiame ne tik pasivaikščioti, bet ir pažinti Raseinių krašto apylinkes!

   Kas? Pažintinis pėsčiųjų žygis aplink Betygalą!

   Kada? Kur? 2017 m. rugpjūčio 19 d. (šeštadienis). Startas – 15 val., prie Betygalos bendruomenės namų (Dubysos g. 8).

Plačiau
 
   2017-07-31  Kvietimas į Žuvienės virimo čempionatą

Maloniai kviečiame visas bendruomenes dalyvauti devintajame tarptautiniame Žuvienės virimo čempionate, kuris vyks Šilutės mažųjų laivų uoste (Uosto g. 9, Šilutėje) 2017 m. rugsėjo 2 d.

Plačiau
 
   2017-07-31  Norintys prekiauti rudens šventės metu, kviečiami registruotis

   2017 m. rugsėjo 16 d. Raseinių mieste vyks tradicinė šventė „Rudens bendrystės sodas“.

Plačiau
 
   2017-07-27  Apdovanojimai „Kryptis Lietuva“

   Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus Kryptis LIETUVA ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Plačiau
 
   2017-07-18  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
 
   2017-06-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. liepos-rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2017-06-27  Kviečiame dalyvauti pilietinėje akcijoje „Padovanok knygą mokytojui senjorui“

   Naujas knygas, skirtas mokytojams senjorams, prašome pristatyti į Raseinių rajono švietimo centrą (T. Daugirdo g. 7) iki 2017 m. rugpjūčio 25 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.