Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Skelbimai
Parduotuvės pastatas, esantis Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav.

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

   1. Parduotuvės pastatas (statinio paskirtis – pagalbinis, ūkio), esantis Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav., (koordinatės X-472076 Y-6119682), statinio aukštų skaičius – 1, statinio bendras plotas 96 m2. Statinys neprižiūrimas, apleistas, aplinka netvarkoma.

   Asmenis, turinčius turtinių teisių į šį statinį, prašome iki 2020 m. liepos 23 d. kreiptis į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrių, adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai, 1 aukštas, 115 kabinetas, ir pateikti dokumentus, liudijančius nuosavybės ar kitas turtines teises į šiame skelbime nurodytą statinį.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.