Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Laisvalaikio užimtumas Sargelių vaikų dienos centre

   Sargelių vaikų dienos centro jaunimas ir vaikai dalyvavo įvairioje veikloje, kuri skatino bendravimą, aktyvų ir turiningą laisvalaikio praleidimą.

    Suorganizuota išvyka po Klaipėdos, Šiaulių rajonus, joje dalyvavo 30 vaikų ir jaunų žmonių. Po išvykos pagerėjo bendra savijauta. Sargelių bendruomenės centro vaikai ir jaunimas dalyvavo kūrybinėje aplinkosauginėje stovykloje aktyvioje kultūrinėje, veikloje, bendravo, bendradarbiavo, ugdė meilę Lietuvai, savo kraštui, žmogui.

   Pagerėjo socialinę atskirtį patiriančių darbingų gyventojų ir jų šeimos narių nuotaika, integracija į visuomenę, kurie dėl įvairių priežasčių negali savarankiškai rūpintis asmeniniu gyvenimu. Įvertinus įgytus įgūdžius, suprato, kaip svarbu rūpintis savo sveikata. Stengsis būti padoriu žmogumi artimoje aplinkoje ir šeimoje, rodė pavyzdį kitiems, mokė savo vaikus.

  Įgyvendintas projektas prisidėjo prie socialinės sanglaudos, žmonių užimtumo, bendruomenės patrauklumo, sudarė sąlygas saviraiškai, žmonės galėjo glaudžiau bendrauti, sportuoti, sustiprinti ir puoselėti sveiką gyvenseną, bendruomeniškumą, žmogiškąsias vertybes, lygiavertiškumą, prieinamumą, toleranciją. Daugiau gyventojų įsijungs į organizuojamus sportinius, kultūrinius, socialinius ir švietėjiškus renginius, skatinančius visapusišką tobulėjimą. Projekto įgyvendinimas prisidėjo prie nusikalstamumo, žalingų įpročių prevencijos, įtakos į aukštesnę bendruomenės narių gyvenimo kokybę, didesnį gyvenamosios aplinkos patrauklumą, mažesnę gyventojų emigraciją, mažino socialinę atskirtį tarp miesto ir kaimo.

Projekto „Vaikų ir jaunų žmonių laisvalaikio užimtumas“ įgyvendinimo būdas ir įgyvendinimo planas leido pasiekti numatytą projekto tikslą ir uždavinius, skatino vaikų ir jaunimo bendravimą.

Projektas finansuotas Raseinių rajono savivaldybės pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (sutarties .nr. SR-482, 2019-08-05).

Dr. Daiva Šeškauskaitė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.