Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Trispalvės – pilietiškiausiems ariogališkiams

   Šių metų Kovo 11-ąją dideliam Raseinių rajono savivaldybės gyventojų, įmonių ir įstaigų atstovų būriui primins valstybinės vėliavos, kuriomis šie žmonės buvo apdovanoti už pilietinę brandą, iniciatyvas, bendruomenės telkimą ir kitus gerus darbus seniūnijų renginiuose. Šiuos tautos ir valstybės skiriamuosius simbolius visi rajono seniūnai parsivežė iš iškilmingo Savivaldybės tarybos posėdžio.

Iškilmingos šventės Ariogaloje, kurioje skambėjo jautrūs, jausmingi eilėraščių ir dainų posmai, dalyvius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai Diana Kaupaitienė, Matas Skamarakas, Jonas Vazgys, Linas Bielskis ir Andrius Bautronis. Trispalvės buvo įteiktos taip pat gausiam ariogališkių būriui. Visi šie žmonės, pasak Ariogalos miesto seniūno Sauliaus Buivido ir Ariogalos seniūnijos seniūnės Ligitos Žebelienės, yra darbštūs, pilietiški, puoselėjantys grožį, kūrybingi, puikūs tėvai ir bendruomenių nariai, savo krašto ir šalies patriotai.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.