Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 18 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8261918
Šiandien: 1370
Dabar: 40
Prenumerata


 Mieli Raseinių krašto žmonės,
  

   „Amžiais budėjau ir vėl nepriklausomybę laimėjau“, - byloja Raseinių simbolis Žemaitis. Pasitikdami Lietuvos valstybės atkūrimo jubiliejų, budėkime ir mes, nes šimtmetį skaičiuojantis valstybingumo kelias nebuvo tolygus ir lengvas. Tik stipri, vieninga tauta išsaugojo laisvės idėją, todėl nepaliaukime dalintis bendrystės, meilės ir pagarbos savajam kraštui jausmu. 

   Švęskime Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį džiugiai, sveikindami vieni kitus su viltimi ir nepalaužiama mūsų tautos stiprybe, kurdami dabarties ir ateities Lietuvą. 

Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius
 Mero pavaduotoja Gitana Rašimienė
 Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas
 Administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas


   Š. m. vasario 16 d. 13 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 47-asis iškilmingas posėdis.
 
   Š. m. vasario 19 d. 11 val. organizuojamas Raseinių rajono savivaldybės Antikorupcijos komisijos posėdis. Posėdis vyks Savivaldybės III aukšto salėje. Planuojama posėdžio darbotvarkė:
1. Susipažinimas su 2018-02-02 Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos raštu Nr. 4-01-909 „Dėl informacijos perdavimo;
2. Antikorupcijos komisijos 2017 m. veiklos ataskaitos parengimas. 

  Š. m. vasario 20 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 48-asis posėdis. /Darbotvarkė/
   Komitetų posėdžiai:
   Š. m. vasario 19 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2018-02-15  Algirdo gatvė laukia rekonstrukcijos

   Praėjusiame Savivaldybės tarybos posėdyje buvo pritarta projekto sprendimui „Raseinių m. Algirdo gatvės rekonstravimas“. Yra parengtas techninis projektas ir gautas statybos leidimas. Kaip informavo Strateginio planavimo ir projektų skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Milašauskienė, artimiausiu metu bus skelbiamas rangos darbų pirkimas.

Plačiau
 
   2018-02-15  Medžiai kertami tik būtinais atvejais

   Kai pradedami parengiamieji darbai naujam projektui įgyvendinti, dažnai atsiranda nepatenkintų žmonių dėl techniniame plane numatytų menkaverčių, senų medžių ir krūmų šalinimo. Neva naikinama natūralus kraštovaizdis ir dėl to kritikos strėlės dažniausiai skrieja į Savivaldybės administraciją. Tačiau tokios interpretacijos ir spekuliacijos dėl šalinamos augmenijos yra visiškai nepagrįstos, nes kiekvienas atvejis yra vertinamas individualiai ir atsakingai.

Plačiau
 
   2018-02-15  Vaiko pinigai nevėluos, jei prašymai bus pateikti laiku

   Šių metų sausio 1 d. įsigaliojo naujos redakcijos Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymas, kuriuo siekiama remti šeimas, auginančias vaikus bei mažinti šeimų skurdą ir pajamų nelygybę. Tačiau prašymus dėl 30,02 Eur per mėnesį vaiko pinigams gauti pateikę Lietuvos gyventojai skundžiasi, kad jie taip ir nesulaukia patvirtinimų, jog gaus šią išmoką, o tėvų atlyginimai dėl panaikinto papildomo neapmokestinamo pajamų dydžio (NPD) jau yra sumažėję.

Plačiau
 
   2018-02-15  Ariogalos krepšinio turnyras Raseinių rajono mero taurei laimėti 2018
 
   2018-02-15  Rūpinamės kaimo bendruomenių narių saugumu

   Vasario 9 d. vyko Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ataskaitinis susirinkimas. Jo dalyviai šalia kitų klausimų didelį dėmesį skyrė eismo saugumui. Susirinkime dalyvavę Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis ir tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Giedrė Deveikienė akcentavo, kad eismo saugumo užtikrinimas yra visų bendruomenės gyventojų rūpestis, kad ir toliau turime siekti mažinti skaudžių nelaimų skaičių, vykdyti prevencinę veiklą. Susirinkimo dalyviams padovanojome atšvaitų, šviesą atstpindinčias rankines su siūlais, kuriuos dovanojo UAB „Danspin“ (labai ačiū direktoriui Rosvaldui Kunickui už paramą). Tikimės, kad Raseinių rajono kaimo bendruomenės ir toliau aktyviai dalyvaus eismo saugumo projektuose.

Plačiau
 
   2018-02-15  Džiaugiamės švente ir prisiminėme saugaus eismo taisykles

   Vasario 9-sios vakare, nepabūgę žiemiško šaltuko ir krintančių snaigių, kaulakiškiai rinkosi į Pagojukų seniūnijos aktų salę, į renginį ,,Švęskime laisvę kartu su soliste Sigute Trimakaite“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Plačiau
 
   2018-02-15  Pasitarimas dėl Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo programos

   Vakar Savivaldybės mero pavaduotoja, darbo grupės Valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo Raseinių rajone programai parengti vadovė Gitana Rašimienė inicijavo darbo grupės posėdį, kurio metu aptarti programos priemonių pakeitimai. Kai kurių priemonių įgyvendinimas perkeltas į 2019 m., daliai priemonių pakoreguota įgyvendinimui reikalinga pinigų suma. Į planą įtrauka ir naujų priemonių: akcija „100 bučinių Lietuvai“, Kaziuko mugės metu Raseiniai pristatys rekordinio dydžio saldžiąją verbą, Savivaldybės vadovai visus metus lankys ir dovanėles įteiks kiekvienam 2018 m. gimusiam Raseinių rajono kūdikiui ir kt. Patikslinta programa bus teikiama tvirtinti Savivaldybės tarybai.

Plačiau
 
   2018-02-14  Vadovai pasveikino darbuotojus

   Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį, šiandien Savivaldybės ir administracijos vadovai bei Tarybos narys Saulius Matelis pasveikino visus darbuotojus ir kiekvienam jų įteikė po neseniai išleistą spalvotą fotoalbumą „Raseiniai. Čia mūsų takai“, o moterims – ir po rožę šv. Valentino dienos proga.

Plačiau
 
   2018-02-13  Policija pateikė veiklos ataskaitą

   Penktadienį, vasario 9 d., Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatas visuomenei pateikė 2017 m. veiklos ataskaitą. Raseinių rajono kultūros centro salėje susirinkusiems pareigūnams, rajono seniūnijų seniūnams, kaimų bendruomenių atstovams pademonstruotas filmukas apie Šiaulių apskrities policijos darbą, veiklos sritis. Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Marijus Macis supažindino su Raseinių PK veikla per 2017 m. Pernai Raseinių pareigūnai reagavo į 6189 iškvietimus, nustatė 3262 KET pažeidimus, iš jų 50 neblaivių vairuotojų. 2017 metais rajone registruotos 554 nusikalstamos veikos, ištirta 64,7 proc. nusikalstamų veikų. Visus metus aktyviai vyko prevencinė veikla, o 2018-aisiais numatyta toliau siekti išsikeltų uždavinių įgyvendinimo, didelį dėmesį skirti neblaivių eismo dalyvių kontrolei, pėsčiųjų eismo dalyvių kontrolei, prevencinei veiklai vietose, pasižyminčiose didžiausiu pranešimų, teisės pažeidimų skaičiumi. Pasidžiaugta, kad pernai Šiaulių apskrities visų rajonų policijos komisariatai profesinę šventę – Angelų sargų dieną – iškilmingai pažymėjo Raseiniuose. Į pareigūnus ir visuomenę kreipėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Ramūnas Sarapas, kuris visiems padėkojo už rezultatyvų darbą ir supažindino su aktualijomis, laukiančiais iššūkiais.

Plačiau
 
   2018-02-13  Vis daugiau šeimų ryžtas įsivaikinti arba globoti vaikus

   2017 metais Vaiko teisių apsaugos skyrius kartu su socialiniais partneriais VšĮ „Darnūs namai“ paruošė 16 šeimų, kurios nori globoti be tėvų globos likusius vaikus, įvaikinti, paimti į šeimą svečiuotis ar tapti budinčiais globotojais.

Plačiau
 
   2018-02-13  „Tautos atsilukštinimas“ Katedros aikštėje

   Vidurvasarį Vilniuje vyks vienas didžiausių Valstybės šimtmečio minėjimo renginių - Dainų šventė ,,Vardan tos...“, ilgiau kaip savaitę trunkanti ir stipriai įsitvirtinusi Lietuvos kultūroje.

Plačiau
 
   2018-02-13  Patvirtintas 2018 m. Raseinių rajono savivaldybės biudžetas

   Vakar įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 46-asis posėdis, kuriame dalyvavę 24 Tarybos nariai apsvarstė 18 sprendimų projektų, tarp kurių ir svarbiausias finansinis dokumentas - 2018 m. Raseinių rajono savivaldybės biudžetas.

Plačiau
 
   2018-02-12  Vyko Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ataskaitinis susirinkimas

   Vasario 9 d. vyko Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, jame dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, LR Seimo narė Vida Ačienė, Savivaldybės tarybos narys Ūkio plėtros komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela, komiteto nariai Diana Kaupaitienė, Linas Bielskis, Savivaldybės tarybos nariai Antanas Kilčauskas, Jonas Vazgys, Genovaitė Kveselienė, Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis ir tyrėja (bendruomenės pareigūnė) Giedrė Deveikienė. Susirinkime buvo patvirtintos 2017 m. veiklos ir finansinė ataskaitos, pristatytos šiuo metu kaimo bendruomenėms didžiausią rūpestį keliančios problemos: finansinės ataskaitos ir kitų dokumentų pateikimas VĮ Registrų centrui, „Sodros“ įmokos (vaikų dienos centre dirbant puse etato, „Sodrai“ reikia mokėti už visą), pirkimų organizatorių viešųjų interesų deklaravimas ir pan. Raseinių rajono VVG pristatė informaciją apie 2014-2020 m. vietos plėtros strategijos įgyvendinimą.

Plačiau
 
   2018-02-12  Naujos galimybės ginti pažeistas teises

   Šiauliuose veiklą pradėjo Lietuvos administracinių ginčų komisijos Šiaulių apygardos skyrius, kuris nagrinės gyventojų ir juridinių asmenų skundus dėl valstybės ir savivaldybių įstaigų ir pareigūnų priimtų individualių administracinių aktų ir veiksmų (neveikimo) teisėtumo, taip pat dėl šių subjektų vilkinimo atlikti jų kompetencijai priskirtus veiksmus.

Plačiau
 
   2018-02-12  Raseinių rajono Bendruomeniniai šeimos namai

   Raseinių socialinių paslaugų centre duris atvėrė bendruomeniniai šeimos namai. Tai yra Raseinių rajono savivaldybės administracijos įgyvendinamo Raseinių rajono savivaldybėje 2016-2020 m. kompleksiškai teikiamų paslaugų šeimai projekto dalis.

Plačiau
 
   2018-02-07  Kviečiame teikti kandidatus „Auksinio lūšiukoׅ“ apdovanojimui

   Kovo 11 d. minėsime didžią mūsų valstybei šventę - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šia proga rajono Savivaldybė tradiciškai teikia „Auksinio lūšiuko“ apdovanojimus, kuriuos skiria aktyviam ir Raseinių kraštą garsinančiam jaunimui. „Auksinio lūšiuko“ statulėlė simbolizuoja mūsų rajono Savivaldybės herbą.

Plačiau
 
   2018-01-29  Kaimo gyventojai galės teikti paraiškas asbestinių stogų dangai keisti

   Žemės ūkio ministerija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą (KPP) tęsia ankstesniu programiniu laikotarpiu suformuotą kaimo plėtros priemonės veiklą, skirtą pakeisti gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangas kaimo vietovėse.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-02-14  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Raseinių rajono savivaldybės sporto klubų projektų, kurie bus finansuojami 2018 m. iš Savivaldybės biudžeto lėšų, atranką

    Skatindama gerinti rajono gyventojų užimtumą, mažinti nusikalstamumą, propaguodama sveiką gyvenimo būdą, plėtodama įvairias sporto šakas ir remdama rajono sporto klubų veiklas, Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia sporto klubus teikti paraiškas projektų finansavimui.

Plačiau
 
   2018-02-08  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. kovo mėn.

Plačiau
 
   2018-02-07  A k c i j a Laisvės spalvos

   Švenčiame Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę – Vasario 16-ąją. Raseinių krašto istorijos muziejus ir vėl kviečia visus krašto žmones papuošti Laisvės spalvomis savo gimtąjį miestą.

Plačiau
 
   2018-02-05  Kaimo gyventojai vėl gali teikti paraiškas asbestinių stogų dangų keitimui

   Žemės ūkio ministerija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą (KPP) tęsia ankstesniu programiniu laikotarpiu suformuotą kaimo plėtros priemonės veiklą, skirtą pakeisti gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangas kaimo vietovėse. Nuo š. m. vasario 1 d. iki vasario 28 d. yra renkamos paramos paraiškos pagal KPP priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą ,,Asbestinių stogų dangos keitimas“. Priemonės įgyvendinimo 2018 metais taisyklės yra patvirtintos 2018 m. sausio 18 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-35. Jai remti šiemet numatytas 2 241 400 Eur biudžetas. Parama teikiama fizinių asmenų, gyvenančių vietovėse, turinčiose iki 6 000 gyventojų (išskyrus savivaldybių centrus, sodų bendrijas), gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangos keitimo projektams. Kauno NMA specialistai atvyks į Raseinius vasario 13 d. ir vasario 26 d. nuo 9 iki 12 val. ir Savivaldybės 3 aukšto mažojoje salėje (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai) konsultuos ir priims paraiškas.

Plačiau
 
   2018-02-01  Dalyvauk akcijoje „100 paukščių žinia Lietuvai“

   Akciją skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Žemės mėnesiui, kurį minime kovo 20 - balandžio 20 dienomis. Paukščiai – tarpininkai tarp dangaus ir žemės, jie mums parneša džiugią žinią apie pavasarį, atgimimą, širdis pripildo džiaugsmo ir dėkingumo.

Plačiau
 
   2018-01-22  Kvietimas bendruomenėms teikti paramos paraiškas

   Lietuvos žemės ūkio ministras šių metų sausio 15 d. išleido įsakymą Nr. 3D-20 ,,Dėl 2018 metų nacionalinės paramos kaimo bendruomenių veiklai teikimo taisyklių patvirtinimo“ http://old.zum.lt/index.php?-375933829.

Plačiau
 
   2017-12-28  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.