Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Neįgalieji pasitinka rudenį su šypsena

   Ruduo – tai metas, kai gamta keičia savo puošnų rūbą ir pamažu ima ruoštis žiemos poilsiui, kai vis dažniau iš dangaus pasipila šalto lietaus lašai, kai auksinius medžių lapus drasko žvarbaus vėjo gūsiai. Tokiu metu neretai ir į mūsų širdis atkeliauja rudeniškas liūdesys, o apniukusios dienos buvusią pakilią vasarišką nuotaiką paverčia į liūdnesnę, verčiančią mąstyti ne vien tik apie teigiamus dalykus.

   Stengdamiesi, kad mūsų lankytojai nepasiduotų rudeniškai darganai ir pasisemtų gerų emocijų, spalio 3 d. į Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centrą pakvietėme būrį šaunių ir linksmų žmonių iš Ariogalos. Artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, Ariogalos neįgaliųjų humoro grupė „Šypsena“ dovanojo linksmą spektaklį „Egzaminas“, o saviveiklininkai nuotaikingą koncertą. Skambėjo Petrutės Stankienės kūrybos dainos ir eilės, kurias skaitė Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro Ariogalos kabineto jauniausia lankytoja Rūta Laurinavičiūtė.

   Nuoširdus Ačiū mūsų svečiams už puikiai praleistą laiką kartu ir už gausybę teigiamų emocijų. Be galo smagu matyti besišypsančius lankytojų veidus, girdėti skardų juoką ir dalintis džiugiomis akimirkomis.

   Dėkojame socialinio darbuotojo padėjėjai Meilutei Karaktinavičienei ir darbinio užimtumo organizatorei Editai Krūvelienei už atsidavimą savo darbui ir meilę žmonėms.

 

 

Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro socialinė darbuotoja Inga Karpinienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.