Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8477453
Šiandien: 691
Dabar: 42
Prenumerata

 
 
Naujienos
Atidarytas karo prievolės poskyris

   Sausio 3 d. Raseiniuose duris atvėrė naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Raseinių poskyris. Poskyrio atidarymo renginyje sveikinimo žodžius tarė ir simbolinę juostelę perkirpo Savivaldybės meras Algirdas Gricius.

   Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Raseinių rajone gyvenančius karo prievolininkus: tvarkys jų registrą, vykdys karo prievolininkų šaukimą į privalomąją karo tarnybą ir alternatyviąją krašto apsaugos tarnybą, pratybas ir mokymus. Poskyris taip pat nagrinės karo prievolininkų prašymus, skundus ir siūlymus, susijusius su karo prievole ir šaukimu į privalomąją karo tarnybą, rengs ir išduos pažymas už piliečių atliktos SSRS ginkluotosiose pajėgose prievartinės karo tarnybos laikotarpį valstybinio socialinio draudimo pensijai skirti, vykdys kandidatų paiešką ir pritraukimą į profesinę karo tarnybą, tarnybą Krašto apsaugos savanorių pajėgose ar kituose aktyviojo rezervo kariniuose vienetuose.

   Poskyris įsikūręs Dubysos g. 2 (banko pastato II aukšte). Darbo laikas: 08.00 – 19.00 val., penktadienį 08.00 – 17.45 val. Poskyriui vadovaus štabo seržantas Andrius Jovaišas.

 

   
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.