Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Jaunimas rinkosi į akustinį muzikos vakarą

   Gruodžio 14 d. Raseinių rajono kultūros centro Atvira Jaunimo erdvė (Raseinių AJE) vienam vakarui išsikėlė į „L Klubą“, kur pakvietė jaunimą ne tik pasiklausyti nuostabių rajono atlikėjų atliekamų dainų, bet ir išmokti valdyti DJ pultą!

Iki prasidedant akustiniam koncertui, „L Klubo“ vadovas Vaidas Laurynas jaunuolius supažindino su turima garso įranga, darbo subtilybėmis, suteikė galimybę padidžėjauti. Vėliau jaunuoliai šias žinias pritaikė akustinio koncerto metu. Jaukaus koncerto metu savo balsais visus žavėjo Austėja Kuzmarskytė, Darija Bakutytė, Emilija Pečiulaitytė ir Raminta Dulevičiūtė.

Vakaro vinis – grupės „Mad Money“ koncertas, sulaukęs daugiausiai jaunimo dėmesio. Dar prieš koncertą Raseinių AJE Facebook puslapis buvo užverstas laiškais su klausimais, ar „Mad Money“ iš tikrųjų atvažiuos į Raseinius?! Džiaugiamės, kad šis prieškalėdinis koncertas sulaukė tokio jaunimo dėmesio.

Šis koncertas yra projekto „100 valandų tavo pokyčiams“ dalis ir yra finansuojamas Lietuvos jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.