Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Darbą pradėjo konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo grupė

   Savivaldybė šiemet vėl rengia tradicinį konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Pirmasis konkurso etapas vyko iki birželio 30 d. seniūnijose: seniūnų sudarytos komisijos apžiūrėjo gražiai prižiūrimas erdves, sodybas ir konkursui pasiūlė 36 objektus.

   Antruoju etapu mero potvarkiu sudaryta konkurso-apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ vertinimo darbo grupė, lydima seniūnijų seniūnų, pradėjo savo kelionę po rajono seniūnijas ir šiandien apžiūrėjo 14 į gražiausiųjų vardą šiemet pretenduojančių objektų Kalnujų, Šiluvos, Betygalos, Pagojukų ir Ariogalos miesto bei kaimiškoje seniūnijose.

   Kalnujų seniūnijoje vertinimo grupė pasigėrėjo Bliūdžių kaimą puošiančia Irenos ir Broniaus Arbačiauskių kaimiška sodyba, Ariogalos seniūnijoje, Didžiulių kaime, pasidžiaugė tvarkingu ūkininko Vytauto Bisikirsko ūkiu, o Paliepių kaime – Vilmos ir Gintauto Stašinskų sodybos grožiu.

   Toliau komisijos narius keliai atvedė į Ariogalos miestą, kuriame nepriekaištingai prižiūrima Ariogalos lopšelio-darželio aplinka, akį traukia Danguolės ir Rimanto Lukminų sodyba, išpuoselėti Danutės ir Alvydo Banių namai, Angelės ir Albino Ranauskų augalijoje skendintis kiemas.

   Betygalos seniūnijoje apžiūrėta patraukli Ilgižių kaimo viešoji erdvė prie Mokyklos g., jauki Saugailių kaimų bendruomenės centro aplinka, o Pagojukų seniūnijoje – kruopščiai prižiūrima Akstinų gyventojos Zitos Baltrušaitienės kaimo sodyba.

   Šiluvos seniūnijoje komisija aplankė miestelį puošiančią Ramučio Janušausko sodybą, Bogušiškiuose - Natalijos ir Mindaugo Stankių gražiai tvarkomą kaimo sodybą, pasigėrėjo Zbaro kaimo poilsiavietės erdve, o po to – Pakalniškių kaime plytintį Birutės ir Gvido Michelini vienkiemį.

   Vertinimo grupės vadovė vicemerė Gitana Rašimienė kiekvienam konkurso dalyviui nuoširdžiai padėkojo už kuriamą aplinkos grožį ir puoselėjimas erdves bei įteikė vertinimo grupės dovaną – dekoratyvinį augalą.

   Rytoj vertinimo grupė tęs darbą ir ketina aplankyti dar 18 konkursui pasiūlytų objektų likusiose seniūnijose.

   Vertinimo grupei vadovauja rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, vertinimo grupės nariai: Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriato vyriausioji specialistė Kristina Bendžiūtė ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ apželdinimo specialistė Danutė Anulienė.

   Konkursu „Gražinkime savo aplinką“ siekiama skatinti rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas. Konkurso-apžiūros metu išrenkamos gražiausios miestų, miestelių ir kaimų sodybos, vienkiemiai, gyvenvietės, bendruomenių centrai, įmonės, gražiausi gėlynai prie daugiabučių ir gražiausiai tvarkomos viešosios erdvės.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.