Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 
Naujienos
Gražus Nemakščių bendruomenės jubiliejus

   Šiemet kalėdinių švenčių laikotarpis mūsų Nemakščių bendruomenės santalkai buvo tikrai gražus ir prasmingas, nes šventėme 15 metų jubiliejų.

Pirmiausiai visus susirinkusius muzikine poetine kompozicija su šventėmis pasveikino renginio vedėjos Elena ir šaunioji mūsų Barbora. Po to trumpai buvo apžvelgtas bendruomenės nueitas kelias, savo prisiminimais dalijosi buvę pirmininkai, prisiminėme buvusius valdybos narius, visiems įteikėme šventines dovanėles.

Džiaugiamės, kad visada pas mus atvyksta ir svečių. Šįkart šventėje dalyvavo Raseinių r. savivaldybės tarybos nariai Aldona Ona Radčenko, Jonas Vazgys, Raseinių VVG „Raseinių krašto bendrija" pirmininkas Vincas Blinstrubas, Užkalnių bendruomenės pirmininkas Gitanas Kybartas, Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės pirmininkė Stasė Bukelienė ir jų atstovai. Visi ne tik pasveikino, bet ir pasakė gerų žodžių apie mūsų bendruomenę.

Ne kartą bendruomenėje koncertavo ir mūsų šaunieji vyrai - Nemakščių vyrų vokalinis- instrumentinis ansamblis. Šįkart jie taip pat linksmino susirinkusius, savo nuostabiomis dainomis pamalonino visų ausis ir širdis. Kad nebūtų liūdna ir kad žmonės būtų įtraukti, organizavome įvairius žaidimus, dalijome prizus, tad nusivylusių nebuvo. Visų bendros vaišės, iškilmingas jubiliejinis tortas, karšta arbata dar labiau suartino visus: nebuvo svetimų - visi pasijutome lyg viena šeima.

Tokie renginiai (ypač gražiausiu šventiniu laikotarpiu) yra labai reikalingi, kad dar labiau sušiltų mūsų sielos, kad ir toliau gyventume bendrystės idėjomis. Ačiū visiems: ir svečiams, ir dainininkams, ir visiems atėjusiems už puikią nuotaiką, už tai, kad mokame būti drauge.

 

Elena Vaitkuvienė, bendruomenės valdybos narė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.