Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 23 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Seniūnai atsisveikino su laikinuoju administracijos vadovu

   Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas, Gytis Šulinskas baigia valstybės tarnautojo karjerą. Jo atleidimas iš dabartinių pareigų įrašytas į balandžio 15 d. naujosios kadencijos Savivaldybės tarybos 1-ojo posėdžio darbotvarkę.

Šiandien rajono seniūnai susitiko su naują gyvenimo etapą pradėsiančiu G.Šulinsku, jam padėkojo už bendradarbiavimą, pasidalinimą patirtimi, naudingus patarimus, kai jis dirbo Viduklės seniūnijos seniūnu, o vėliau vienu iš Savivaldybės administracijos vadovų ir jam palinkėjo geriausios kloties gyvenime bei kitose veiklose.

Šia proga, taip pat su artėjančiu gimtadieniu pasveikintas rožių puokšte G.Šulinskas teigė, kad jam buvo malonu dirbti su rajono seniūnais, kurių darbo specifiką ir lūkesčius jis puikiai supranta. Laikinasis administracijos vadovas palinkėjo kolegoms nepasiduoti kasdienos rutinai, ryžtingai siekti užsibrėžtų tikslų ir toliau dorai atlikti savo pareigas seniūnijų gyventojų labui.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.