Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. liepos 5 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Birželio 16 d. vyko Raseinių rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdis

   Birželio 16 d. vykusio Eismo saugumo komisijos posėdžio darbotvarkėje buvo numatyta apsvarstyti tris klausimus, tačiau papildomai posėdžio metu įtraukti dar keturi aktualūs klausimai.

Patikslinta Eismo saugumo komisijos posėdžio darbotvarkė:

1. Dėl kelio ženklo Nr. 303 įrengimo.

2. Dėl sferinio veidrodžio įrengimo Plento ir Dubysos g. sankryžoje.

3. Dėl kelio ženklo patvirtinimo Vilniaus g. 128.

4. Dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo Sodų gatvėje ties Raseinių civilinių kapinių centriniais vartais.

5. Dėl kelio ženklo (Ribota masė 8 t) pastatymo Bersėnynės g. Gėluvos kaime.

6. Dėl greičio kalnelių įrengimo Taurupio k. Paliepių gatvėje.

7. Dėl ūkininkų konflikto su žvejais.

   Posėdžio metu buvo siekta išspręsti kilusį konfliktą tarp ūkininkų ir žvejų dėl privažiavimo iki tvenkinio per privačią valdą einančiu keliu. Dar 2019 m. rugpjūčio mėnesį buvo leista ūkininkams pastatyti eismą ribojantį kelio ženklą Nr. 303, tačiau žvejai nesutiko paisyti kelio ženklo reikalavimų ir prašė išsiaiškinti, kokios paskirties yra kelias, kuriuo važiuoja iki tvenkinio. Atsižvelgdama į žvejų išsakytus argumentus, Eismo saugumo komisija nutarė kreiptis į Nacionalinę žemės tarnybą dėl kelio paskirties nustatymo.

   Eismo saugumo komisijos posėdyje nuspręsta leisti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ administruojamoje turgavietės teritorijoje Vilniaus g. 130 B įrengti kelio ženklą Nr. 303. Taip pat svarstyti klausimai „Dėl sferinio veidrodžio įrengimo Plento ir Dubysos g. sankryžoje“, „Dėl greičio kalnelių įrengimo Taurupio k. Paliepių gatvėje“ ir „Dėl pėsčiųjų perėjos įrengimo Raseinių miesto Sodų gatvėje“. Komisijos nariai atkreipė dėmesį, kad šie keliai priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos, todėl nuspręsta dėl tolimesnių veiksmų kreiptis į LAKD.

   Posėdyje svarstytas klausimas „Dėl kelio ženklų patvirtinimo Vilniaus g. 128.“. Eismo saugumo komisija, atsižvelgdama į gautą prašymą iš UAB „Turtas 99“ dėl nurodomųjų ir draudžiamųjų ženklų patvirtinimo teritorijoje Vilniaus g. 128, siekdama užtikrinti sklandų transporto statymą ir judėjimą, vienbalsiai pritarė ženklų įrengimui.

   Ariogalos seniūnijos seniūnė, atsižvelgdama į gyventojų prašymus, pristatė klausimą „Dėl kelio ženklo (Ribota masė 8 t) pastatymo Bersėnynės g. Gėluvoje“. Asmenys, gyvenantys šalia kelio, prašo įrengti kelio ženklą, kadangi pravažiuojantis sunkiasvoris transportas kelia triukšmą ir dulkes. Eismo saugumo komisija rekomendavo seniūnei suderinti šį klausimą su bendruomene.

   Kitas Raseinių rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos posėdis numatomas rugsėjo mėnesį.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.