Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8477422
Šiandien: 660
Dabar: 22
Prenumerata

 
 
Naujienos
Šiluvos seniūnijos seniūnas atšventė jubiliejų

   Praėjusį savaitgalį gražų 60-metį atšventė Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas. Pasveikinti jubiliato atvyko Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus funkcijas atliekantis Darius Ulickas. Savivaldybės vadovai dėkojo seniūnui už nuoširdų darbą, linkėjo sveikatos, stiprybės, sėkmingo sumanymų įgyvendinimo. Juozas Šiluvos seniūnijos seniūnu dirba tik šeštus metus, tačiau apie jo veiklumą, ūkiškumą, atsidavimą savo seniūnijai kalba per pastaruosius metus nuveikti darbai, kurių tikrai gausu.

   Seniūnas deda daug pastangų, kad miestelis ir seniūnijos gyvenvietės keistųsi, gražėtų, ir žmonėms malonu būtų gyventi, ir svečiui atvykti. Vien pernai jo iniciatyva tvenkinukas iškastas, kuriame lig šiol jokio vandens telkinio neturėję šiluviškiai galės maudytis, miestelio apvažiavimas įrengtas, kad atlaidų metu būtų sureguliuotas eismas, lauko scena renginiams pastatyta, daug prisidėta tvarkant senąsias miestelio žydų kapines... Visus darbus sunku ir išvardinti, tačiau seniūnas jokiu būdu sau nuopelnų neprisiskiria ir savo darbų neskaičiuoja. Sako, kad daug kas padaroma talkų būdu, su vietiniais žmonėmis, ūkininkams padedant. O ir Savivaldybės vadovai gražioms, prasmingoms seniūno iniciatyvoms pritaria.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.