Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Civilinės saugos mokymai

   Raseinių rajono savivaldybės salėje vyko administracijos darbuotojų civilinės saugos mokymai. Šiuos mokymus vedė Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas. Renginyje pasisakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Arūnas Kantautas.

Vienas pagrindinių civilinės saugos uždavinių – mokyti administracijos darbuotojus civilinės saugos taisyklių kasdienėje aplinkoje ir ekstremaliųjų situacijų metu. Mokymų metu valstybės tarnautojai ir darbuotojai susipažino su civilinės saugos sistemos organizavimo pagrindais, mokėsi veikti vadovaudamiesi Ekstremaliųjų situacijų valdymo planu, aptarė gamtinio, techninio, ekologinio, socialinio ir kito pobūdžio pavojus, jų priežastis ir galimus padarinius. Pristatytos rekomendacijos, kaip pasirengti grėsmėms, kad jų būtų galima išvengti. Mokymuose dalyvavę rajono seniūnai išsakė nuomones dėl asmeninių individualios apsaugos priemonių trūkumo bei kitas problemas susiduriant su galimomis ekstremaliomis situacijomis ir įvykiais.

Mokymai buvo naudingi. Juose pateikti konkretūs pavyzdžiai iš įvykusių avarijų bei nutikimų iš pareigūnų darbo praktikos, pademonstruota vaizdinė medžiaga, atsakyta į klausimus.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.