Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8203508
Šiandien: 3309
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Ačiū už dalyvavimą akcijoje „Knygų Kalėdos“

   Sausio 6 d. baigėsi Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, kuri kvietė padovanoti knygų šalies bibliotekoms.

   Raseinių meno mokyklos bendruomenė dėkoja už dalyvavimą akcijoje „Knygų Kalėdos“, tema - knygos, kurios keičia gyvenimą. Norime pasidžiaugti ir padėkoti visiems dalyvavusiems akcijoje „Knygų Kalėdos “ ir dovanojusiems knygas: Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai, Labdaros ir paramos fondui „Švieskime vaikus“ (steigėjai A. Mamontovas ir R. Karbauskis), statybos įmonei „Brosta“ (vadovas Valdas Karabinas), muzikos mokytojui ir chorvedžiui, Lietuvos ir Raseinių rajono visuomenės veikėjui p. Antanui Vizbarui už išsaugotas ir mums dovanotas 1938 m. Dainų šventės repertuarų knygas, kompozitorių Stasio Šimkaus (1936), Juozo Talat-Kelpšos (1919), Jono Švedo ir Juozo Gruodžio (1936), archyvinių lietuviškų giesmių ir kitų vertingų kūrinių, su kuriais galės susipažinti Meno mokykloje besimokantys mokiniai ir mokytojai.

   Jūsų visų gerumo dėka praturtėjome vertingomis knygomis. Turtingesni ir įvairesni bibliotekos fondai – daugiau galimybių bibliotekų vartotojams. Tikimės, kad knygos keičia gyvenimą ir žmones.

 

 

Raseinių meno mokyklos bibliotekininkė Dalia Margevičienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.