Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. gegužės 30 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

 

  • Rajono Savivaldybės 22-asis posėdis įvyks Savivaldybės didžiojoje salėje birželio 4 d. 10 val. /Darbotvarkė/
  • Rajono Savivaldybės 23-iasis posėdis įvyks birželio 18 d. 10 val.

   Komitetų posėdžiai:

  • Raseinių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas įvyks 2020 m. birželio 2 d. 14.00 val.
 
 

  Koronavirusas (COVID-19)
 http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas 
 

  Sprendimai dėl koronaviruso Raseinių rajono savivaldybėje 

  Primename, kad visos 12 seniūnijų dirba nuotoliniu būdu – paslaugos teikiamos tik telefonu arba el. paštu. Plačiau »»»

  Socialinės paramos skyriaus klientų dėmesiui »»» 

  Raseiniuose keičiasi pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklos organizavimas »»»

  Svarbi informacija senjorams »»»

  Informacija daugiabučių gyventojams »»»

  Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras »»»
 
  Informacija visuomenei »»»
 
  Emocinė (psichologinė) pagalba telefonu »»» 
 

Naujienos
 
   2020-05-29  Paskirstytas finansavimas 2020 m. Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų veiklos projektų įgyvendinimui

   Gegužės 28 dieną Raseinių rajono savivaldybėje buvo vertinamos Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų projektų finansavimo konkursui pateiktos paraiškos. Iš viso buvo gautos 5 paraiškos, iš kurių 1 neatitiko konkurso nuostatuose numatytų reikalavimų. Pateiktas paraiškas nuosekliai ir kruopščiai vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu (Nr. A1-505) sudaryta komisija, kurios pirmininku paskirtas Kęstutis Užemeckas. Komisijos nariai: Dominykas Mockus, Simona Morkutė, Judita Radavičienė, Matas Skamarakas ir Vaida Tunaitienė.

Plačiau
 
   2020-05-29  Skaitymas mus jungia!

   Pirmąją 2020 –ųjų metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“, kuris tęsis iki pat rugpjūčio 31 d. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Plačiau
 
   2020-05-29  Birželio 6 d. organizuojama Tarptautinė upių ir pakrančių valymo akcija „River Cleanup“

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia jungtis prie Tarptautinės upių ir pakrančių valymo iniciatyvos „River Cleanup“, kuri vyks birželio 6 d. Šią dieną mūsų rajone taip pat organizuojamas pėsčiųjų žygis Dubysos slėniu ir raguvynais bei pirmasis gyvosios piligrimystės žygis maršrutu Betygala–Šiluva. Minint Tarptautinę aplinkos dieną raginame gyventojus ir žygių dalyvius prisidėti prie šios iniciatyvos ir kartu su savo šeimos nariais surinkti šiukšles prie artimiausios upės ar vandens telkinio.

Plačiau
 
   2020-05-29  Svarbi informacija prekybininkams

   Švelnėjant karantino sąlygoms ir gerėjant orams daugėja prekybininkų atvirose erdvėse. Jau beveik mėnesį (nuo balandžio 30 d.) oficialiai leidžiama prekyba pilna apimtimi visose prekybos vietose, t.y. tiek turgavietėse, tiek viešose vietose, laikantis visų nustatytų pirkėjų srauto ribojimo (ne mažesnis kaip 10 kv. m vienam pirkėjui tenkantis prekybos plotas arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas), visuomenės sveikatos saugos ir higienos reikalavimų.

Plačiau
 
   2020-05-29  Atlikti pirmieji maudyklos ir rekreacinių zonų vandens kokybės tyrimai

   Gegužės 26 dieną Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyriaus specialistai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Sujainių tvenkinio (Sujainių k., Paliepių sen.) ir šių rekreacinių zonų: Dubysos upės (Dainų slėnyje, Ariogalos miesto sen.), Dubysos upės (Daugodų k., Raseinių sen.), Dubysos upės (Lyduvėnų mstl., Šiluvos sen.), Prabaudos tvenkinio (Norgėlų k., Raseinių miesto sen.), Viduklės I tvenkinio (Viduklės mstl., Viduklės sen.), Kaulakių tvenkinio (Riogliškių k., Betygalos sen.), Berteškių tvenkinio (Berteškių k., Betygalos sen.) ir Zbaro tvenkinio (Zbaro k., Šiluvos sen.).

Plačiau
 
   2020-05-28  Aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“ kviečia mažinti atliekas bendruomeniškai

   Kartu su vasara nuo birželio 1 d. startuoja aplinkosauginis projektas „Mes rūšiuojam. Vasara“, kuris aktyviai kvies Lietuvos bendruomenes rūšiuoti atliekas, rinkti taškus ir laimėti projekto rėmėjų prizus. Jo organizatoriai tikisi, kad projektas, kurio metu bus renkamos buitinės elektronikos, nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekos, stiprins bendruomeniškumo jausmą kartu mažinti aplinkos taršą.

Plačiau
 
   2020-05-28  Gautas pranešimas iš VĮ Registrų centro apie gatvių įregistravimą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2020 m. gegužės 21 d. priėmė sprendimą Nr. TS-140, kuriuo patvirtino sprendimo projektą „Dėl naujų gatvių pavadinimų suteikimo ir gatvių geografinių charakteristikų pakeitimo“.

Plačiau
 
   2020-05-28  Karantino sąlygos darosi švelnesnės

   Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, šiandien posėdyje priėmė sprendimą pratęsti karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val., tačiau sušvelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu bus didinamas leistinas žiūrovų ir dalyvių skaičių renginiuose bei ilginamas restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų darbo laikas.

Plačiau
 
   2020-05-28  Kvietimas teikti paraiškas

   Skatindama kūrybinę veiklą ir meno įvairovę Raseinių rajono savivaldybės administracija pakartotinai kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės kultūros mėgėjų meninės-leidybinės veiklos projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2020-05-27  Skiriamas papildomas finansavimas Raseinių rajono kelių rekonstrukcijai, taisymui (remontui)

   Raseinių rajono savivaldybei iš Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) plitimo sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano lėšų skirta 967,8 tūkst Eur kelių remonto ir taisymo darbams atlikti bei pėsčiųjų ir dviračių takams įrengti.

Plačiau
 
   2020-05-26  Patvirtinta Raseinių rajono savivaldybės vizija ir prioritetai

   Raseinių rajono saviavldybės taryba 2020 m. gegužės 21 d. sprendimu Nr.TS-149 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės 2021-2030 metų strateginio plėtros plano vizijos ir prioritetų patvirtinimo“ patvirtino Savivaldybės plėtros iki 2030 m. viziją bei prioritetus.

Plačiau
 
   2020-05-26  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena rekomendacijas, kaip saugiai elgtis viešose vietose bei organizuoti asmenines šventes ne viešose vietose

   Būnant viešoje vietoje yra rekomenduojama vengti tiesioginio kontakto su žmonėmis, su kuriais įprastai nebendraujama, palaikyti ne mažiau kaip dviejų metrų atstumą, dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones. Neturint galimybės plauti rankų su muilu ir vandeniu, naudoti dezinfekavimo priemones užtikrinant rankų higieną. Esant galimybei riboti naudojimąsi viešuoju transportu, vengti žmonių susibūrimo vietų arba riboti laiką būnant tokiose vietose, skirti prioritetą veikloms atvirose erdvėse.

Plačiau
 
   2020-05-26  Melioracijos ir hidrotechnikos statiniams – papildomas finansavimas

   Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius informuoja, kad Raseinių rajonui skirtas papildomas 193 tūkst. Eur finansavimas melioracijos ir hidrotechnikos statinių remontui.

Plačiau
 
   2020-05-25  Pateiktos atnaujintos bendros rekomendacijos pažeidžiamiausiai gyventojų grupei

»   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), siekiant suvaldyti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimą, parengė išsamias bendras rekomendacijas gyventojams dėl prevencinių priemonių, skirdama ypatingą dėmesį pažeidžiamiausiai grupei – sergantiesiems lėtinėmis ligomis ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Plačiau
 
   2020-05-25  Atnaujintos rekomendacijos, kaip saugotis nuo koronaviruso infekcijos

   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), atsižvelgdama į dabartinę epidemiologinę situaciją Lietuvoje, teikia atnaujintas rekomendacijas, kaip elgtis toliau siekiant sėkmingai riboti koronaviruso infekcijos (COVID-19) plitimą visuomenėje. Rekomendacijose patariama, kaip naudoti asmenines apsaugos priemones, rūpintis asmenine ir aplinkos higiena, kokiais būdais išlaikyti saugų socialinį atstumą, kaip elgtis turėjus artimą sąlytį su koronavirusu užsikrėtusiu žmogumi ir taisyklingai dėvėti asmens apsaugos priemones.

Plačiau
 
   2020-05-21  Europos Komisija kvies teikti paraiškas „Europe Direct“ veikloms vykdyti Lietuvoje

   Europos Komisija 2020 m. birželio 2 d. planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas, kuriuo siekiama pasirinkti partnerius „Europe Direct“ veiklai vykdyti 2021–2025 m.

Plačiau
 
   2020-05-18  Informacija apie skelbiamus konkursus
 
   2020-04-15  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems Savivaldybės būstuose bei finansinę paskatą pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo (toliau - GTDĮ) 7 str. 4 d. nuostatomis, gyventojai ir/ar jų šeimos nariai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, kiekvienais metais, po prašymo suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti pateikimo, deklaruojant praėjusių kalendorinių metų gruodžio 31 dieną turimą turtą (įskaitant gautas pajamas), deklaraciją už kalendorinius metus teikia iki einamųjų metų gegužės 1 dienos. Atsižvelgdama į Lietuvoje paskelbtą valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo grėsmės, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) pratęsė terminą iki 2020 m. liepos 1 d.

Plačiau
 
   2020-04-07  Pratęsiamas žemės ūkio mašinų techninės apžiūros galiojimo

   LR Žemės ūkio ministro įsakymu, traktoriams ir kitoms žemės ūkio mašinoms, kurioms yra pasibaigusi techninė apžiūra po 2020 m. kovo 14 d. techninės apžiūros galiojimo laikas pratęsiamas laikotarpiui, iki Lietuvoje galios karantino rėžimas ir 2 mėn. po jo.

Plačiau
 
   2020-04-01  Informacija Raseinių krašto ūkininkams

   Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo informaciją iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, kad šiais metais pasėlių deklaravimas tik nuotoliniu būdu pradedamas 2020 m. balandžio 20 d. Todėl kviečiame ūkininkus prisijungti prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos per e-valdžios vartus bei pateikti paraiškas.

Plačiau
 
   2020-03-17  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste, privaloma kiekvienais metais iki gegužės 1 d. deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-05-28  Informacija apie numatomą priimti Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą

   Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsni 4 dalimi, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projektą ,,Dėl Ariogalos miesto centrinės dalies detaliojo plano koregavimo“.

Plačiau
 
   2020-05-21  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektroninio aukciono sąlygos
 
   2020-05-20  Kviečiame teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos įgyvendinimui

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos įgyvendinimui. Programos tikslas - skatinti Raseinių rajono kaimo gyventojų bendruomeniškumą, verslumą, dalyvavimą kultūros, sporto ir kitose veiklos srityse, sudaryti kokybiškesnes gyvenimo sąlygas kaimo vietovėse.

Plačiau
 
   2020-05-07  Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-05-07  Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-03-05  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2020 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2020-01-23  Parduotuvės pastatas, esantis Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav.

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.