Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Įnirtinga kova naktinio krepšinio metu

   Šiltu oru apdovanotą rugpjūčio 3d. Raseinių miesto Maironio parke vyko naktinio krepšinio 3x3 „Naktinis krepšinis 2k18. Raseiniai“ turnyras. Jame savo jėgas išbandė net 9 komandos iš Raseinių, Kuršėnų, Kauno miesto ir rajono: ,,SK Julisa“, ,,Hattat“ ,,KKSC-03“, „Senyzai“, ,,Twins forever MC“, ,,Griausmas“, ,,Panemunė“, ,,Tiek ir tereikėjo“, ,,Barabanų griausmas“. Taip pat turnyro metu sirgalius stebino savo šokių judesiais šokių studijos „Next step“ šokėjos (vad. Brigita Lendzevičienė).

   4 valandas trukęs turnyras sukėlė daugybe įtampos sirgaliams. Po ilgo laukimo, į kovą dėl trečios vietos tvirtu žingsniu žengė „Hattat“ ir „Tiek ir tereikėjo“ komandos. Žiūrovai mėgavosi įtempta kova. Mačo pabaigoje komanda „Tiek ir tereikėjo“ pirmavo vos 1 tašku, tačiau paskutinėmis sekundėmis komandos „Hattat“ lyderis Evaldas Džiaugys sugebėjo išgelbėti komandą nuo pralaimėjimo savo tolimu metimu. Tokios pabaigos tikriausiai nesitikėjo nei vienas žiūrovas. Po tokių įnirtingų rungtynių, laukė jaudulį keliančios rungtynės dėl 1-2 vietų. Vietą finale užsitarnavo dvi labai stiprios komandos: „SK Julisa“ ir „Panemunė“. Kova pareikalavo visų žaidėjų jėgų ir pasibaigus mačui „SK Julisa“ iškovojo pergalę rezultatu 12:6. Galima drąsiai sveikinti komandos „SK Julisa“ žaidėjus: Beną Ilevičių, Gintarą Račkauską, Simą Andraitį ir Donatą Stoškų.

   Už nugalėtojų prizus ir patį renginį galime padėkoti rėmėjams ir organizatoriams: Raseinių rajono savivaldybė, Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba, sporto klubas „Julisa“, Raseinių rajono kultūros centro atvira jaunimo erdvė, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Raseinių rajono kultūros centras bei projektui Go Aktive (ES projektas „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“).

 

 

   

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.