Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. kovo 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 
Naujienos
 
   2020-03-27  Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“

   Ramonų kaimo bendruomenė įgyvendino labai ilgai lauktą projektą „Viešosios erdvės Ramonų kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui", kuris finansuotas Raseinių rajono vietos veiklos grupės ,,Raseinių krašto bendrija“ 2015–2023 m. vietos plėtros strategijos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“ lėšomis.

Plačiau
 
   2020-03-26  Taryba priėmė sprendimus, padėsiančius suvaldyti COVID-19 plitimą

   Šiandien įvyko pirmasis nuotolinis Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu priimti kovai su COVID-19 reikšmingi sprendimai. Balsavimas vyko vardinio sąrašo principu, balsuodami tarybos nariai parodydavo savo asmens dokumentus.

Plačiau
 
   2020-03-26  Vyriausybė nusprendė: karantinas tęsiamas iki balandžio 13 dienos

   Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į kintančią situaciją ir epidemiologų rekomendacijas, nusprendė pratęsti karantino laikotarpį iki balandžio 13 dienos. Viešose vietose rekomenduojama būti tik su burną ir nosį dengiančiomis apsauginėmis priemonėmis, patikslinta parkų ir atvirų erdvių lankymo bei apsipirkimo prekybos vietose tvarka.

Plačiau
 
   2020-03-26  Aurelijus Veryga praplėtė saviizoliacijos galimybes namuose

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vakar pasirašė sprendimą Dėl sąlytį turėjusių asmenų, izoliuotų savivaldybių numatytose patalpose, izoliavimo tęsimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje. Šis sprendimas pakeitė dvi dienas galiojusią, tačiau savivaldybių smarkiai kritikuotą tvarką dėl saviizoliacijos taikymo tik savivaldybių paskirtose patalpose.

Plačiau
 
   2020-03-26  Trys geros naujienos apie kovą su COVID-19

  Su Raseinių rajono savivaldybės gyventojais norime pasidalinti geromis naujienomis, susijusiomis su pastangomis stabdyti COVID-19.

Plačiau
 
   2020-03-25  Saugokitės vagysčių

   Raseinių rajono savivaldybė įspėja gyventojus! Būkite budrūs ir saugokitės pastaruoju metu padažnėjusių vagysčių. Fiksuojami atvejai, kai apsimetę elektros paslaugų teikėjais, UAB „Raseinių vandenys“, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ ar kitų įmonių darbuotojais ilgapirščiai apvagia mūsų krašto gyventojus.

Plačiau
 
   2020-03-25  Karantino laikotarpiu pirminės teisinės pagalbos teikimas vykdomas tik nuotoliniu būdu

Pirminės teisinės pagalbos konsultacijos karantino metu gyventojams teikiamos el. paštu audrone.doilidoviene@raseiniai.lt arba telefonais: (8 428) 41 563, 8 686 01 068.

Plačiau
 
   2020-03-24  Ministras Aurelijus Veryga sugriežtino higienos reikalavimus prekybos vietose

  Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras, Valstybės lygio ekstramaliosios situacijos operacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga pasirašė sprendimą, kuriuo gerokai sugriežtino higienos reikalavimus prekybos vietose. Sprendimo turinys aktualus tiek veiklą vykdantiems prekeiviams, tiek ir pirkėjams.

Plačiau
 
   2020-03-23  Rekomendacijos buitinių atliekų, surinktų iš izoliuotų asmenų, tvarkymui

Sveikatos apsaugos ministerija, siekdama riboti COVID-19 ligos (koronaviruso ligos) plitimą, teikia rekomendacijas namuose izoliuotų asmenų, kuriems izoliavimas yra privalomas, buitinių atliekų tvarkymui:

Plačiau
 
   2020-03-23  Pasirašytas potvarkis dėl Tarybos posėdžių datų keitimo

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasirašė potvarkį Dėl rajono savivaldybės 9-ojo šaukimo tarybos šešioliktojo ir septynioliktojo posėdžio datos pakeitimo. Šiuo potvarkiu 2020 m. kovo 23 d. 14.00 val. posėdis perkeltas į kovo 26 d. 10 val., o kovo 26 d. 10 val. posėdis perkeltas į kovo 30 d. 10 val. Taip pat numatyta, kad posėdžiai vyks nuotoliniu būdu.

Plačiau
 
   2020-03-21  Raseinių rajono savivaldybėje užfiksuotas pirmasis COVID-19 susirgimo atvejis

   Raseinių rajono savivaldybė informuoja gyventojus apie pirmąjį užfiksuotą COVID-19 susirgimo atvejį. Šis atvejis yra įvežtinis. Susirgęs asmuo šiuo metu yra gydymo įstaigoje. 

Plačiau
 
   2020-03-20  Tarybos posėdis vyks laikantis didžiausių saugumo priemonių

   Visoje Lietuvoje paskelbtas karantinas veikia ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos veiklą, todėl kovo 23 d., vyksiančiame posėdyje sprendimai bus priimti tik laikantis griežčiausių atsargumo priemonių. Atsižvelgdami į tai, kad nėra techninių galimybių, leidžiančių posėdį organizuoti nuotoliniu būdu, informuojame tarybos narius ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojus apie priemones, kurių bus laikomasi posėdžio metu.

Plačiau
 
   2020-03-20  Daugiabučių namų gyventojams
 
   2020-03-20  Lietuva perka apsaugos priemones medikams, jos – pakeliui

Lietuva pasirašė tiekimo sutartis dėl medicinos asmens apsaugos priemonių šalies gydymo įstaigoms. Numatyta, kad jos Lietuvą turėtų pasiekti artimiausiu metu. 

Plačiau
 
   2020-03-20  Primename apie Ministro Aurelijaus Verygos priimtus sprendimus

Primename, kad vakar Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pasirašė Sprendimą dėl nurodymų tarptautinius komercinius krovinių vežimus vykdančioms įstaigoms bei Sprendimą dėl elgesio parkuose ir kitose viešose erdvėse, kuriais nustatytos, visuomenei aktualios elgesio taisyklės. Raseinių rajono savivaldybė dar kartelį kviečia susipažinti su esminėmis šių sprendimų nuostatomis.

Plačiau
 
   2020-03-19  Specialus autobusas galimiems viruso COVID-19 nešiotojams parengtas

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir Savivaldybės gydytoja Akvilė Juškienė apžiūrėjo UAB „Raseinių autobusų parko“ ypatingiems atvejams parengtą autobusą, kuriuo bus pervežami iš užsienio į Lietuvą sugrįžtantys ir privalomai saviizoliuotis turintys asmenys.

Plačiau
 
   2020-03-19  Įsteigta Ekstremalių situacijų operacijų centro karštoji linija

   Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta Raseinių krašto padėtis, karantino metu kylantys iššūkiai ir įsteigta karštoji linija, į kurią Savivaldybės gyventojai galės kreiptis telefonu 8 686 03 680. Ekstremalių situacijų operacijų centro karštosios linijos telefonas veiks visą parą, septynias dienas per savaitę.

Plačiau
 
   2020-03-19  Raseinių rajono gyventojus aptarnausiantis mobilusis punktas pradės darbą jau šiandien

   SAM informuoja, kad darbui paruoštas ir jau šiandien, nuo 12 val., Kaune pradeda veikti mobilusis punktas, kuriame pacientams bus imami ėminiai tyrimams dėl naujojo koronaviruso (COVID-19). Šis punktas aptarnaus ir Raseinių rajono savivadybės gyventojus. Punktas įkurtas Kauno kempinge (Jonavos g. 51A).

Plačiau
 
   2020-03-19  Saugos tarnyba siūlo pagalbą įveikiant koronaviruso keliamus iššūkius

   Viena didžiausių šalies saugos tarnybų „Ekskomisarų biuras“ dėl koronaviruso „Covid-19“ keliamų iššūkių pasiūlė bendradarbiauti didžiųjų miestų savivaldybėms ir kitoms šalies institucijoms.

   „Valdžios institucijos, verslas, kiekvienas pilietis – tik visi kartu galime įveikti šaliai ir pasauliui kilusius iššūkius, todėl „Ekskomisarų biuras“ yra pasiruošęs bendradarbiauti su visom institucijomis ir prisidėti savo resursais bei kompetencijomis“, – sako Arvidas Januška, bendrovės „Ekskomisarų biuras“ generalinis direktorius.

Plačiau
 
   2020-03-19  Koronavirusas (COVID-19) – verslui ir visuomenei aktuali VMVT informacija šalyje paskelbus karantiną

   Lietuvos Respublikos Vyriausybei šalyje paskelbus karantiną dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba teikia rekomendacijas maisto tvarkymo, pašarų įmonėms, veterinarinių paslaugų teikėjams ir visuomenei dėl COVID-19 sukeltos situacijos.

Plačiau
 
   2020-03-18  REKOMENDACIJOS DĖL KORONAVIRUSO (COVID–19)
 
   2020-03-18  Nustatytos karantino režimo priemonės vežant keleivius miestuose ir vietiniais keliais

   Valstybės ekstremaliųjų situacijų operacijų centras kartu su Susisiekimo ministerija nustatė karantino režimo priemones, organizuojant ir vykdant keleivių vežimą autobusais, troleibusais ir maršrutiniais taksi reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais, vietinio (miesto ir priemiestinio) bei tolimojo susisiekimo maršrutais, keleiviniais traukiniais vietiniais maršrutais, tarptautiniais keleiviniais keltais, keleivių perkėlimo per Kuršių marias į (iš) Kuršių neriją ir keleivių vežimo už atlygį lengvaisiais automobiliais taksi.

Plačiau
 
   2020-03-18  Dėl karantino keičiasi pensijų ir kitų išmokų gavėjų aptarnavimo tvarka

   Raseinių rajono savivaldybė praneša gyventojams, kad atsižvelgdama į šalyje paskelbtą karantiną, AB Lietuvos paštas generalinė direktorė Asta Sungailienė informavo savivaldybes apie priimtą sprendimą neaptarnauti pensijų ir išmokų gavėjų jų gyvenamųjų namų patalpose. Nuspręsta pensijų ir kitų išmokų gavėjus aptarnauti prie jų namų ar butų durų, neįeinant į gyvenamąsias patalpas. Šis pokytis padės apsaugoti įmonės klientų bei darbuotojų sveikatą, kontroliuoti viruso COVID – 19 plitimą Lietuvoje.

Plačiau
 
   2020-03-18  GRIEŽTINAMA GYVENTOJŲ ATSAKOMYBĖ UŽ SAVIIZOLIACIJOS TAISYKLIŲ PAŽEIDIMUS

   Besitęsiant nepalankiai epidemiologinei naujojo koronaviruso infekcijos (COVID-19) situacijai šalyje ir paskelbus karantiną Lietuvos teritorijoje stiprinama grįžusiųjų iš užsienio šalių piliečių kontrolė bei griežtinama atsakomybė, nesilaikantiems izoliavimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje taisyklių.

Plačiau
 
   2020-03-17  Dėl karantino režimo priemonių nustatymo organizuojant ir vykdant keleivių vežimą už atlygį lengvajame automobilyje ir lengvajame automobilyje taksi

   Keleivių vežimo už atlygį lengvajame automobilyje ir lengvajame automobilyje taksi po kiekvieno keleivio vežimo privaloma lengvąjį automobilį išvėdinti ir dezinfekuoti rankenas ir kitus, dažniausiai liečiamus paviršius (turėklus, krepšius, vežimėlių rankenas ir pan.).

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-03-26  Informacija apie poveikio visuomenės sveikatai vertinimo (PVSV) ataskaitą ir viešą susirinkimą

Planuojamos ūkinės veiklos pavadinimas: Ūkininko E. Brazausko galvijų ūkio (Šimkaičių k. 14, Pagojukų sen., Raseinių raj.) modernizavimas ir plėtra.

Plačiau
 
   2020-03-26  Informavimas apie numatomą prekybos paskirties pastato Turgaus g. 6a, Ariogala, Raseinių r. sav. projektavimą ir visuomenės dalyvavimą svarstant statinių projektinius pasiūlymus

   Informuojame, kad numatomas atlikti PREKYBOS PASKIRTIES PASTATO TURGAUS G. 6A, ARIOGALA, RASEINIŲ R. SAV. STATYBOS PROJEKTAS.

Plačiau
 
   2020-03-24  Komunalinių atliekų konteinerių aikštelių statybos Raseinių rajono savivaldybėje projekto projektiniai pasiūlymai
 
   2020-03-23  Skelbiamas konkursas „IŠ TĖVŲ ARCHYVO. MAŽYLIŲ IŠMINTIS“

   Voltas Disnėjus kadaise yra pasakęs: „Tikroji pasaulio problema yra ta, kad jame per daug žmonių užauga“. Ir tikrai – iš vaikų turime ko pasimokyti: jie kas rytą nubunda su džiugia atradėjo nuostaba, su išminčiaus kantrybe gali logiškai paaiškinti visus pasaulio reiškinius, pristigę reikiamo žodžio mikliai susikuria jo atitikmenį, o prieš jų išminties perlus nulenktų galvą ir pats karalius Saliamonas. Tėveliai viską metę skuba tuos iš kojų verčiančius „apreiškimus“ užrašinėti, ir tas mažylių išminties lobynas ne vienai šeimai tampa smagiausia kada nors skaityta literatūra, perduodama iš kartos į kartą.

Plačiau
 
   2020-03-05  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2020 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2020-03-05  Savivaldybė vykdo Lietuvos partizanų memorialo Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Kryžkalnio k. statybos ir teritorijos sutvarkymo II etapo rangos darbų pirkimą

 Raseinių rajono savivaldybė, siekdama įamžinti visus 20 000 partizanų, paaukojusių gyvybes už Tėvynės laisvę nelygioje pokario kovoje prieš sovietų okupantus, vykdo Lietuvos partizanų memorialo Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Kryžkalnio k. statybos ir teritorijos sutvarkymo II etapo rangos darbų pirkimą.

Plačiau
 
   2020-03-03  Kaimo gyventojai vėl gali teikti paraiškas asbestinių stogų dangų keitimui

   Žemės ūkio ministerija pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą (KPP) tęsia kaimo plėtros priemonės veiklą, skirtą pakeisti gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangas kaimo vietovėse. Nuo š. m. kovo 2 d. iki balandžio 29 d. yra renkamos paramos paraiškos pagal KPP priemonės ,,Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą ,,Asbestinių stogų dangos keitimas“. Priemonės įgyvendinimo 2020 metais taisyklės yra patvirtintos 2020 m. sausio 30 d. Žemės ūkio ministro įsakymu Nr. 3D-50 (pakeistos 2020-02-14 įsakymu Nr. 3D-99). Parama teikiama fizinių asmenų, gyvenančių vietovėse, turinčiose iki 6 000 gyventojų (išskyrus savivaldybių centrus, sodų bendrijas), gyvenamųjų namų asbestinių stogų dangos keitimo projektams. Nacionalinės mokėjimo agentūros Kauno skyriaus specialistai planuoja atvykti į Raseinius kovo 17 d. ir balandžio 15 d., 9-12 val. konsultuoti ir priimti paraiškas.

Plačiau
 
   2020-03-03  Gėlių pardavėjai raginami laikytis galiojančių teisės aktų

Dažnam žmogui Tarptautinė moters diena tampa puikia proga padėkoti už moterų skleidžiamą šilumą, grožį, jaukumą. Būtų nuostabu, jeigu šią dieną puoštų ne tik gražios gėlės, bet ir geri darbai, deja, taip nutinka ne visuomet.

Plačiau
 
   2020-03-03  Asmens duomenų apsaugos seminaras smulkiam ir vidutiniam verslui

   Balandžio 3 d. 10 val. kviečiame verslo atstovus dalyvauti nemokame seminare. Vietų skaičius ribotas.

Plačiau
 
   2020-03-02  Skelbiamas konkursas dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo Raseinių rajono savivaldybėje

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) administracija skelbia konkursą medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimui 2020 m. Savivaldybėje projektų paraiškoms teikti. Projektų paraiškas finansavimui gauti gali teikti kiekvienas miško (žemės) sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas, numatęs diegti miške (žemės) sklype medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencines priemones, siekdamas išvengti medžiojamų gyvūnų galimos žalos padarymo.

Plačiau
 
   2020-02-20  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektroninio aukciono sąlygos
 
   2020-02-18  Demokratiniams rinkimams 100 metų
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2019-12-19  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2020 metų sausio - kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.