Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 1 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Aurelijus Veryga praplėtė saviizoliacijos galimybes namuose

   Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga vakar pasirašė sprendimą Dėl sąlytį turėjusių asmenų, izoliuotų savivaldybių numatytose patalpose, izoliavimo tęsimo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje. Šis sprendimas pakeitė dvi dienas galiojusią, tačiau savivaldybių smarkiai kritikuotą tvarką dėl saviizoliacijos taikymo tik savivaldybių paskirtose patalpose.

   Nuo šiol asmuo, kuris savo gyvenamąją vietą deklaravo Lietuvoje, turi saviizoliacijai tinkamas gyvenamąsias patalpas, sutinka pasirašyti įsipareigojimą vykdyti saviizoliacijai keliamus reikalavimus, izoliavimosi laikotarpiu nesukėlė jokių viešosios tvarkos pažeidimų bei nepareiškė noro tęsti izoliavimąsi Savivaldybės skirtose patalpose galės izoliuotis savo namuose ar kitoje gyvenamojoje vietoje.

   Be to, iš kiekvieno į Lietuvą grįžtančio asmens pasienio kontrolės punktuose mobilios brigados paims jo nosiaryklės tepinėlius bei vėliau informuos apie tyrimų rezultatus.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.