Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Raseiniškiai – Kauno regiono savivaldybių administracijos darbuotojų ir politikų I sporto žaidynių vicečempionai

   „Mūsų komanda pasirodė šauniai, dauguma jos narių pranoko savo galimybes ir įrodė, kad jie moka ne tik puikiai dirbti Raseinių krašto labui, bet ir ginti mūsų krašto garbę sporto žaidynėse. Laimėta antra komandinė vieta džiugina, bet ne mažiau svarbu, kad mūsų darbuotojai susitelkė į dar tvirtesnį kolektyvą, susipažino su kolegomis iš kitų savivaldybių. Svariai prie laimėjimų prisidėjo ir mūsų rajonui atstovavę politikai“, – teigė Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, kuris ne tik entuziastingai palaikė mūsų komandas, bet ir dalyvavo sportiškiausių vadovų estafetėje.

   Raseinių rajono savivaldybės atstovai bendrakomandinėje įskaitoje užėmė 2-ą vietą ir nusileido tik žaidynių šeimininkams – kolegoms iš Jonavos. Treti liko kaišiadoriečiai. Žaidynėse nedalyvavo Kauno miesto ir Prienų rajono savivaldybių darbuotojai.

Kas geriausiai atstovavo mūsų rajono savivaldybei?

   Jonavos sporto arenoje vykusiose žaidynėse Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai ir keli rajono Tarybos nariai šauniai atstovavo mūsų kraštui. Čempionais tapo krepšinio komanda, kurios garbę gynė Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausieji specialistai Donatas Gricius, Rytis Radavičius, Egidijus Alijauskas ir Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Gintas Brazas.

   Aukso medalius laimėjo ir stalo teniso ekipa – Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Chmieliauskienė bei Savivaldybės tarybos narys Sigitas Vaičius.

   Antrą vietą užėmė tinklinio rinktinė, kurią sudarė Tarybos narys Matas Skamarakas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Balčiauskas bei Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Darius Čėsna.

   Trečioje vietoje liko estafetės dalyviai, kurioje startavo politikas Matas Skamarakas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Ulickas, Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Aleksandra Liutko bei Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Daugėlaitė.

 

     
     

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.