Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8537128
Šiandien: 263
Dabar: 66
Prenumerata

 
 
Naujienos
Nauja atliekų išvežimo tvarka – nuo 2019 metų

Žymimi konteineriai

   UAB „Raseinių komunalinės paslaugos” tęsia konteinerių žymėjimą. Kiekvienas gyventojams skirtas konteineris bus inventorizuotas ir pažymėtas specialia mikroschema, kuri leis matyti tikslius duomenis apie konteinerio ištuštinimo laiką ir dažnumą. Tai padės tiksliai suskaičiuoti, kiek kartų per metus gyventojai pripildė konteinerius ir nustatyti tikslesnį mokestį už faktinį konteinerių pakėlimų skaičių. Iki tol, kol bus pažymėti visi Raseinių rajono konteineriai, atliekos surenkamos įprasta tvarka. Apie pakeitimus informacija bus skelbiama internete ir spaudoje.

   Sužymėjus visus konteinerius, bus diegiama ir testuojama nauja apskaitos sistema, kuri leis tiksliai suskaičiuoti konteinerio pakėlimų skaičių. Nuo konteinerio pakėlimo skaičiaus priklausys mokestis už atliekų išvežimą. Sistema pradės veikti nuo 2019 m. sausio 1 d.  Iki to laiko galios senoji mokesčio už atliekų išvežimą tvarka.

Laikyti matomoje vietoje

   Labai svarbu, kad gyventojai, kol ras lipduką ir mikroschemą ant savo konteinerio, laikytų konteinerius savo gyvenamos valdos matomoje vietoje. Darbuotojai užeis į kiemą ir pažymės konteinerius. Jeigu gyvenamosios valdos teritorija yra užtverta arba nepageidaujate, kad žymintys konteinerius darbuotojai užeitų į kiemą, prašome susisiekti nurodytu numeriu.

   Jeigu jūsų gyvenamojoje vietovėje konteineriai jau buvo žymimi, bet jūsų konteineris liko nepažymėtas laikykite konteinerį matomoje vietoje iki tol, kol rasite lipduką. Darbuotojai ateis pakartotinai ir sužymės. Gyventojai, turintys klausimų dėl konteinerių žymėjimo gali kreiptis telefonu 867228607  

Rūšiavimo konteineriai išdalinti

   UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ informuoja, kad gyventojams buvo dalinami individualaus naudojimo rūšiavimo konteinerių komplektai Raseinių ir Ariogalos miestuose, taip pat Mirklių,  Arškainių, Norgėlų, Šarkių, Paverkšnio, Gruzdiškės, Gabšių, Ramonų, Gėluvos, Taurupio kaimuose.

   Gyventojams rūšiavimo konteineriai suteikiami nemokamai, aptarnaujami taip pat nemokamai, tačiau labai svarbu, kad į konteinerius būtų dedama tik švari, perdirbimui skirtą pakuotė. Šie konteineriais skirti ne buitinėms, o pakuotės atliekoms. Iki 60% buityje susidarančių atliekų galima perdirbti, taigi vietos rūšiavimo konteineriams turėtų atsirasti kiekvienoje individualioje valdoje. 

   Kartu su pakuočių ir pakuočių atliekų surinkimo konteineriais gyventojai gavo ir lipdukus (atmintines), kaip juos naudoti bei kokias atliekas į juos mesti. Pakuotei ir pakuočių atliekoms (popieriaus, plastiko, metalo) bei antrinėms žaliavoms skirti konteineriai bus ištuštinami 1 kartą per mėnesį, o stiklinei pakuotei skirti konteineriai bus ištuštinami 1 kartą per ketvirtį (konteinerių ištuštinimo dažnumas gali keistis, atsižvelgiant į surenkamų atliekų kiekį). Atliekų išvežimo grafikus galima rasti UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ interneto svetainėje www.rkp.lt arba paskambinus tel. 8 641  80 072. 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.