Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. birželio 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7584268
Šiandien: 3387
Dabar: 40
Prenumerata

Birželio 23 d. į Joninių šventę keliaukime autobusu nemokamai!

   Žiūrovams suteikiama galimybė į Joninių šventę autobusu nuvykti ir parvykti nemokamai.

   Šventė vyks Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Molavėnų piliakalnių komplekse.

   Išvykimas - 16 val. iš naujosios Raseinių autobusų stoties.

   Grįžimas - po renginio, apie 24 val. iš Molavėnų piliakalnių komplekso. 

   Visą renginio informaciją/programą rasite čia 


   Š. m. birželio 26 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
     Š. m. birželio 26 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
 
    Š. m. birželio 27 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

    Š. m. birželio 27 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. 
    Š. m. birželio 28 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. birželio 29 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 37-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Skelbiamas aikštelės Ariogaloje nuomos konkursas »»»

Naujienos
 
   2017-06-23  Dviračių žygio „Mink aplink Kauno regioną“ dalyviai finišavo Ariogaloje

   Kauno regiono savivaldybių dviratininkai-entuziastai, pirmadienį iš Raseinių Žemaičio aikštės leidęsi į žygį „Mink aplink Kauno regioną“, savo penkių dienų kelionę baigė Ariogaloje. Komanda sėkmingai numynė 370 km ir aplankė Kauno regiono savivaldybes: Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Birštono, Prienų, aplankė Vilkiją, o šiandien Ariogaloje juos, truputį pavargusius, bet gerai nusiteikusius, sutiko Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Savivaldybės vadovai padėkojo žygio dalyviams už entuziazmą, aktyvaus gyvenimo būdo skatinimą ir Kauno regiono – kaip sveikatą stiprinančio regiono – garsinimą. Žygio dalyviams įteiktos atminimo dovanėlės.

Plačiau
 
   2017-06-23  Skyrius, kuriantis rajono strategiją ir projektų valdymą

   „Raseinių kraštas – modernus Rytų ir Vidurio Europos piligrimystės centras, patogus ir saugus gyventi, viliojantis svečiuotis, patrauklus investuoti. Tokia yra mūsų rajono vizija. Ją paversti tikrove privalo ir Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyrius“, – pabrėžė jo vedėjas Artūras Milašauskas, atsakęs į kelis „Savivaldybės žinių“ klausimus.

Plačiau
 
   2017-06-23  Miesto žaliuosiuose plotuose – šienapjūtė

   Vasarą žolės pjovimas seniūnijų viešose erdvėse bene didžiausias darbas. Žaliųjų plotų priežiūra yra nepigi, varginanti, bet šienauti būtina, nes natūraliose, aukšta žole užžėlusiose teritorijose nyksta retieji augalai, įsigali piktžolės ir krūmai, kuriuose aukų tyko sveikatai pavojų keliantys įvairūs gyviai.

Plačiau
 
   2017-06-23  Mokyklų kiemuose – nauja asfalto danga

   Raseinių mieste atnaujinami ne tik daugiabučių namų kiemai ir įvažiavimai į juos. Neseniai šis projektas Savivaldybės biudžeto lėšomis buvo įgyvendintas ir dviejose miesto švietimo įstaigose.
   „Mes labai džiaugiamės ir esame dėkingi Savivaldybės administracijai, kad atsiliepė į mūsų prašymus ir atliko tai, ko seniai laukėme, – tvirtino Šaltinio progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė. – Mūsų teritorija yra labai graži, sutvarkyta, bet akis badė įvažiavimas į ugdymo įstaigą ir automobilių stovėjimo aikštelė. Ji buvo Įrengta dar sovietmečiu, kai buvo pastatyta mokykla, ir visai neatitiko šio laikmečio reikalavimų. Nespėjome taisyti duobių, kurios atsirasdavo po kiekvieno sezono – lopas ant lopo labai kenkė mūsų progimnazijos įvaizdžiui ir kėlė grėsmę transporto priemonių eismo saugumui“.

Plačiau
 
   2017-06-22  VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotis atnaujino automobilių parką

   VšĮ Raseinių rajono greitosios medicinos pagalbos stotis nuo 2017 metų atnaujino automobilių parką. 2016 m. pabaigoje įstaiga įsigijo naują automobilį Opel Movano. Šių metų birželio mėnesį į iškvietimus GMP brigados išvažiavo nauju B tipo GMP automobiliu Volkswagen Transporter. Šį automobilį įstaigai skyrė LR sveikatos apsaugos ministerija.

Plačiau
 
   2017-06-21  Raseinių rajono gyventojai kviečiami savo miestui laimėti riedlenčių parką

   Šią vasarą Raseinių rajono gyventojai kviečiami dalyvauti didžiausiame Baltijos šalyse dviračių renginyje „Velomaratonas“ ir laimėti savo miesto bendruomenei specialų prizą – riedlenčių parką. Daugiausiai narių subūrusiai dviratininkų komandai šios idėjos iniciatorė – įmonė „Amway“ – suteiks 5 000 JAV dolerių paramą riedlenčių parkui įrengti.

Plačiau
 
   2017-06-21  Vyko orientacinės varžybos Europos jaunimo savaitės metu

    Europos jaunimo savaitė (EJS) vyksta nuo 2003 m. kas 18 mėn. pagal struktūrinio dialogo ir pirmininkaujančių Europos Sąjungos Tarybai valstybių ciklus. Šiais metais Europos jaunimo savaitės metu buvo švenčiama ir programos „Erasmus“ 30-ies metų jubiliejus. Raseinių rajone EJS proga vyko „Idėja plius“ renginiai – jauni žmonės sprendė jaunimo užimtumo problemas bei orientacinės varžybos. Pagrindinis Europos jaunimo savaitės organizatorius mūsų savivaldybėje buvo Raseinių r. kultūros centro Atvira jaunimo erdvė.

Plačiau
 
   2017-06-21  Pasaulinė pabėgėlių diena – Rukloje

   Birželio 20 d. yra minima Pasaulinė pabėgėlių diena. Ši diena, pagerbiant priverstinai namus palikusius žmones, minima nuo 2001 metų. Daugelį metų iki tol pabėgėlių dienos įvairiose šalyse buvo švenčiamos skirtingu laiku, tačiau žinomiausia buvo Afrikos pabėgėlių diena. Kaip geros valios ženklą Afrikai ir jos pabėgėlių bendruomenei, Jungtinės Tautos birželio 20-ąją paskelbė Pasauline pabėgėlių diena. 1951 m. ši organizacija priėmė Konvenciją dėl pabėgėlių statuso, dar žinomą kaip Ženevos konvencija, kuri gina pabėgėlių teises visame pasaulyje.

Plačiau
 
   2017-06-20  Įgyvendintas projektas „Narkotinių medžiagų aptikimo tyrimų Raseinių rajono ugdymo įstaigose finansavimas“

   2017 m. sausio mėnesį Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras teikė projekto „Narkotinių medžiagų aptikimo tyrimų Raseinių rajono ugdymo įstaigose finansavimas“ paraišką Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšoms gauti. Projekto tikslas – ištirti Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų aplinką dėl galimo narkotinių medžiagų vartojimo. Džiugu, jog projektus svarsčiusi Raseinių rajono bendruomenės sveikatos taryba šiam projektui pritarė, jo įgyvendinimui skirta paramos suma – 1000 Eur.

Plačiau
 
   2017-06-19  Dviračių žygio „Mink aplink Kauno regioną“ startas

   Šiandien dviratininkų-entuziastų komanda, suformuota iš Kauno regiono savivaldybių atstovų, leidosi į žygį „Mink aplink Kauno regioną“. Startavę Raseiniuose Žemaičio aikštėje, dviratininkai per penkias dienas numins per 400 km ir aplankys Kauno regiono savivaldybes: Kėdainių, Jonavos, Kaišiadorių, Birštono, Prienų, aplankys Vilkiją ir penktadienį finišuos Ariogaloje. Dviračių sporto entuziastus išlydėjo ir laimingo bei saugaus kelio palinkėjo Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.

Plačiau
 
   2017-06-19  Rajono kaimo bendruomenės dalyvavo respublikiniame sąskrydyje Karklėje

   Birželio 17-19 dienomis Karklėje vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis. Sąskrydyje mūsų rajonui atstovavo didelis būrys iš Ramonų, Dumšiškių, Nemakščių, Užkalnių, Gruzdiškės, Berteškių, Kaulakių, Milašaičių, Verėduvos, Akstinų, Palendrių, Ariogalos, Lenkelių, Žaiginio, Gabšių bendruomenių ir Raseinių rajono VVG darbuotojai. Į sąskrydį visus išlydėjo Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela ir komiteto narys Linas Bielskis. Į sąskrydžio atidarymą atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Raseiniškių įrengtame kiemelyje netrūko lankytojų.

Plačiau
 
   2017-06-19   RTVIC „Atrask Raseinius“ apgyvendinimo paslaugų tiekėjus kviečia registruotis

   Įsibėgėjus vasaros sezonui, Raseinių turizmo ir verslo informacijos centras „Atrask Raseinius“ primena, kad pagal dabar galiojančius teisės aktus apgyvendinimo paslaugų teikėjai turi registruotis Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos sistemoje.

Plačiau
 
   2017-06-19  Raseiniškių iniciatyvos buriant Lietuvos pedagogus bei švietimo pagalbos specialistus metodinio – praktinio leidinio leidybai

   Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. įsigaliosiančios LR Švietimo įstatymo pataisos numato, kad kiekvienam mokiniui turi būti sudaryta galimybė nuolat dalyvauti bent vienoje nuoseklioje, ilgalaikėje socialines ir emocines kompetencijas ugdančioje prevencinėje programoje, apimančioje smurto, alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevenciją, sveikos gyvensenos skatinimą, įgyvendinant pateiktas švietimo ir mokslo ministro patvirtintas rekomendacijas dėl smurto prevencijos įgyvendinimo mokyklose.

Plačiau
 
   2017-06-19  Stovykla „Išmok pats ir išmokyk kitą“

   Neringos šokių studijos 5-ių dienų stovyklą ,,Išmok pats ir išmokyk kitą“ surengė vadovė Neringa Šlopšnienė, Mirklių kaimo bendruomenės narė. Stovyklautojai įsikūrė Raseinių rajono kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“, labai gražioje aplinkoje. Stovykloje dalyvauja 7-14 metų amžiaus vaikai iš Mirklių, Šiluvos, Girkalnio, Ariogalos kaimo bendruomenių ir Raseinių miesto. Stovyklautojai buvo supažindinami su saugaus eismo taisyklėmis, pirmąja medicinine pagalba, šokiais, menais, įvairiais netradiciniais žaidimais, sportu ir įvairiausiais rankdarbiais.

Plačiau
 
   2017-06-19  Vasaros skaitymo iššūkis. Registruokis savo bibliotekoje!

Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

   Birželio 15 d. šalies bibliotekos pakvietė knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį. „Skaitymo iššūkis“ – tai žaismingos varžytuvės, vyksiančios iki rugpjūčio pabaigos. Jose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. Dalyviams paskatinti ir nugalėtojams apdovanoti numatyta per 300 specialių prizų, suvenyrų ir dovanėlių. „Skaitymo iššūkio“ eiga, rezultatais ir gražiausiomis akimirkomis dalijamasi „Facebook“ paskyroje „Vasara su knyga“.

Plačiau
 
   2017-06-19  Raseinių rajono moksleivių alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinio kompleksinio projekto veiklos

   Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, tradicinis, trumpalaikis profilaktinis mokymas moksleivių tarpe nesumažina psichotropinių medžiagų vartojimo. Todėl 2015 metų pradžioje Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, bendradarbiaudamas su Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga ėmėsi naujos iniciatyvos ir pradėjo įgyvendinti „Raseinių rajono moksleivių alkoholio, tabako ir kitų psichotropinių medžiagų vartojimo pirminės prevencijos tęstinį kompleksinį projektą“, pagrįstą biopsichosocialinės įtakos teoriniu modeliu. Projektas įgyvendinamas remiantis 1992 m. Sveikatos apsaugos ministerijos Mokslo tarybos patvirtintos Nacionalinės moksleivių rūkymo profilaktikos programos patirtimi: profilaktinės intervencijos metodologija ir ją atitinkančios prevencinės priemonės taikomos visu vaiko mokymosi bendrojo ugdymo mokykloje laikotarpiu – nuo 1 iki 12 klasės.

Plačiau
 
   2017-06-16  Priminimas žemės sklypų savininkams ir naudotojams

   Primename, kad yra priimtas 2017 m. gegužės 25 d. Raseinių rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. TS-209, kuriame patvirtintos naujos taisyklės ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės teritorijų tvarkymo ir švaros‘‘. Asmenys privalo tvarkyti ir palaikyti švarą įstatymų nustatyta tvarka jiems priskirtose arba faktiškai naudojamose teritorijose arba sudaryti sutartis su kitais asmenimis dėl tokių darbų atlikimo. Įstatymų nustatyta tvarka priskirta teritorija yra teritorija (žemės sklypas), suformuota kaip  daiktas ir įregistruota valstybės įmonėje Registrų centras. Jeigu teritorijų planavimo dokumentuose teritorija nėra apibrėžta (nurodyta), faktiškai ja laikoma teritorija iki gretimos teisės aktų nustatyta tvarka priskirtos ar naudojamos teritorijos. Ji turi būti ne daugiau kaip 50 m nuo pastato išorinių atitvarų arba pagal Savivaldybės nustatytas prižiūrimų teritorijų schemas.

Plačiau
 
   2017-06-13  Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

   Kaip ir kasmet Raseinių rajono savivaldybė rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. Konkurso tikslas - skatinti Raseinių rajono gyventojus puoselėti savo sodybų, miestų, miestelių aplinką, ugdyti gyventojų kūrybingumą, skleisti gerus tvarkymo pavyzdžius bei puoselėti kraštovaizdžio tvarkymo tradicijas.

Plačiau
 
   2017-06-09  Projektas „Moksleiviai į Vyriausybę“ kviečia spręsti jaunimo emigracijos problemas

   Kol jaunoji Lietuvos karta dar visiškai nepaniro į ilgųjų vasaros atostogų sūkurį, LR Vyriausybės kanceliarija kviečia moksleivius registruotis į rugpjūtį vyksiantį projektą „Moksleiviai į Vyriausybę“, kuris šiemet kvies spręsti jaunimo emigracijos problemas.

Plačiau
 
   2017-06-09  Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namų 70-ties metų veiklos jubiliejaus minėjimas

   2017 m. birželio 1 dieną Raseinių r. Blinstrubiškių socialinės globos namai šventė 70-ies metų veiklos jubiliejų.
   Šia proga buvo pasodintas ilgaamžiškumo simbolis - medelis, kapinėse uždegtos žvakutės, o šventės metu tylos minute buvo pagerbti išėję amžinybėn gyventojai ir darbuotojai.

Plačiau
 
   2017-06-07  Sąskrydžio organizatoriai tikisi verslininkų paramos

   Asociacija Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga, vienijanti daugiau nei 30 000 buvusių politinių kalinių, tremtinių, Laisvės kovų dalyvių (partizanų, ryšininkų, rėmėjų), susibūrusių į 53 filialus visoje Lietuvoje, 2017 metų rugpjūčio 5 dieną Raseinių rajone, Ariogaloje 27-ąjį kartą organizuoja sąskrydį „Su Lietuva širdy“. Sąskrydis kasmet į Dubysos slėnį sutraukia daugiau nei 5000 dalyvių. Renginyje apsilanko aukščiausia šalies, rajono ir Lietuvos dvasininkijos vadovybė, nacionalinė žiniasklaida.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
   2017-06-02  Ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbas 2017 metų vasarą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba, atsižvelgdama į rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovų prašymus, priėmė sprendimą dėl Raseinių rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo 2017 metų vasarą.

Plačiau
 
   2017-04-25  Gyventojai kviečiami teikti idėjas Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

   Kitąmet minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, ta proga Vyriausybė yra patvirtinusi Šimtmečio minėjimo programą: tam, kad būtume vieningi ir toliau kurtume savo šalį tokią, kokios norime, visoje Lietuvoje iki 2020 m. vyks įvairūs renginiai, socialinės iniciatyvos.

Plačiau
 
   2017-02-27  Svarbūs pokyčiai vaikų brandumo vertinime

   2016 m. rugsėjo 1 d. buvo patvirtintas naujas „VAIKO BRANDUMO MOKYTIS PAGAL PRIEŠMOKYKLINIO IR PRADINIO UGDYMO PROGRAMAS ĮVERTINIMO TVARKOS APRAŠAS (Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2016 m. rugsėjo 1 d. įsakymas Nr. V-751). Šiame apraše yra pateikiama atnaujinta vaiko brandumo įvertinimo tvarka.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-06-22  Atvira nemokama treniruotė Ariogaloje - kaip sumaniai judant sportą paversti naudinga ir malonia pramoga su vaikais

   Kviečiame tėvelius (ir ne tik)  2017 m. birželio 26 d. (pirmadienį) į nemokamą atvirą treniruotę. Treniruotę ves lektorius Darius Karaša: dviračių sporto entuziastas, orientavimosi sporto ir multisporto gerbėjas, kuris priima iššūkį kiekvieną atėjusį supažindinti su įvairiomis fizinio aktyvumo rūšimis, sumanaus judėjimo, aktyvumo nauda.

Plačiau
 
   2017-06-21  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Žiedų g. 3 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 21 d. įsakymu Nr.A1-661, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Žiedų g. 3. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorė – Ramutė Česnienė. Rengėjas – Aivaras Oržekauskas. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-19  Išrinkime geriausius projektus

   Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pažymėti geriausiems ES fondų investicijų Lietuvoje projektams. Šiuo tikslu kviečiame visus Lietuvos gyventojus nelikti abejingais ir atiduoti savo balsą už geriausius projektus.

Plačiau
 
   2017-06-19  Skelbiamas aikštelės Ariogaloje nuomos konkursas
 
   2017-06-19  Raseinių pedagoginės psichologinės tarnybos informacija

   Informuojame, kad 2017 m. liepos 10-19 d. ir liepos 24 d. - rugpjūčio 18 d. klientai Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje aptarnaujami nebus. Esant būtinybei (dėl archyvo pažymos išrašymo) kreiptis mob. 8 652 36 484.

Plačiau
 
   2017-06-19  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Viduklės g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 16 d. įsakymu Nr.A1-647, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Viduklės g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – pertvarkyti žemės sklypą. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto uždaviniai – padalinti į du ar daugiau žemės sklypus. Planavimo iniciatoriai – Živilė Bartkevičienė, Almantas Bartkevičius. Rengėjas – Juozas Survila. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-19  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Maironio g. formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 16 d. įsakymu Nr.A1-645, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Maironio g. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorius – Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius. Rengėjas – UAB „Matininkas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-06-16  Išrinkime geriausius projektus

   Jau devintą kartą Finansų ministerija organizuoja „Europos burių“ rinkimus ir apdovanojimus, skirtus pažymėti geriausiems ES fondų investicijų Lietuvoje projektams. Šiuo tikslu kviečiame visus Lietuvos gyventojus nelikti abejingais ir atiduoti savo balsą už geriausius projektus.

Plačiau
 
   2017-06-13  Rengiamas projektas „Žuvies perdirbimo pastatų Gapšių k., Raseinių raj., Pramonės g.5, 7 rekonstrukcija ir statyba“
 
   2017-06-09  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2017-06-06  Informacija

   Informuojame, kad nuo 2017-06-09 d. iki 2017-07-31 d. (darbo dienomis) yra planuojamas medienos išvežimas iš savininkui Liudvikui Borisevičiui priklausančio miško. Medienos pakrovimo vieta – Raseinių r. savivaldybė, Girkalnio sen., Bakaičių k., 645 kv.

Plačiau
 
   2017-05-26  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. birželio mėn.

Plačiau
 
   2017-03-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. balandžio-birželio mėnesiais grafikas
 
   2017-03-03  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2017 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2017-03-01  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 

 
 
 
  

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.