Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Pasveikinti Raseinių miesto šimtmečio vaikai

   Savivaldybės vadovai, tęsdami gražią tradiciją, sveikina visus 2018-aisis, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, gimusius rajono vaikučius. Vakar Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Raseinių miesto seniūnijos seniūnas Artūras Milašauskas aplankė raseiniškių šeimas, kuriuose šiemet krykštauja naujas džiaugsmas. Nuo sausio pradžios iki gegužės 9 d. Raseinių miesto seniūnijoje užregistruoti 29 naujagimiai, tačiau sveikintojams ne visus pavyko aplankyti – vieni sirguliavo, kitos šeimos buvo išvykusios ir pan.

   Įteikę dovanėles, mero pavaduotoja ir seniūnas palinkėjo kūdikėliams augti stipriems, sveikiems ir branginti savo gimtąjį kraštą, o tėveliams – santarvės, kantrybės, laimingo šeimos gyvenimo.

   Aplankyti sausio mėnesį gimę MILENA, AUGUSTAS, AGOTA, KAMILIS, GABRIELĖ, ĄŽUOLAS, vasario mėnesį pasaulį išvydę ARAS ir DANIELIUS, kovo mėnesį gimę KRISTUPAS, RUGILĖ, PATRICIJA, GODA, ARIJAS, balandžio mėnesio kūdikiai KERNIUS, IGNAS, MARKAS, EMA, GODA, MEIRA ir gegužę gimusios ŽIVILĖ ir JORĖ.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.