Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. birželio 4 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

 

  • Rajono Savivaldybės 22-asis posėdis įvyks Savivaldybės didžiojoje salėje birželio 4 d. 10 val. /Darbotvarkė/
  • Rajono Savivaldybės 23-iasis posėdis įvyks birželio 18 d. 10 val.
     
 
 

  Koronavirusas (COVID-19)
 http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas 
 

  Sprendimai dėl koronaviruso Raseinių rajono savivaldybėje 

  Primename, kad visos seniūnijos dirba nuotoliniu būdu – paslaugos teikiamos tik telefonu arba el. paštu. Plačiau »»» 

  Raseiniuose keičiasi pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų veiklos organizavimas »»»

  Svarbi informacija senjorams »»»

  Informacija daugiabučių gyventojams »»»

  Nacionalinis savanorių pagalbos koordinavimo centras »»»
 
  Informacija visuomenei »»»
 
  Emocinė (psichologinė) pagalba telefonu »»» 
 

Naujienos
 
   2020-06-03  Raseinių rajono bažnyčioms skirtas finansavimas

   2019 m. balandžio 23 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-382 sudaryta Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo projektų vertinimui komisija 2020 m. gegužės 8 d. svarstė programos priemonei pateiktus projektus.

Plačiau
 
   2020-06-03  Raseiniai inicijuoja bendradarbiavimo galimybes tarp rajonų

   Karantino laikotarpis, uždaromos sienos bei įvesti apribojimai - nemenki iššūkiai pasaulio turizmo laukui. Jei iki krizės buvo skaičiuojama, jog turizmo sektorius pasaulio ekonomikos žemėlapyje dar užėmė beveik 9 proc. vietos, tai pandemijos laikotarpiu turizmo sektorius privalo išgyventi vienus kardinaliausių pokyčių. Vadovaudamiesi ne tik šalies, tačiau ir pasaulio tendencijomis, Raseinių rajono savivaldybė kruopščiai bei strategiškai apsvarsto problemas bei galimybes ne tik po karantininiame laikotarpyje, tačiau ir ilgesnėje laiko perspektyvoje. O šiuo metu, kaip pastebi Europos Komisija, vietos turizmas, turėtų būti vienas iš kertinių turizmo sektoriaus veiklų ir atsigavimo faktorių.

Plačiau
 
   2020-06-02  Raseinių rajono savivaldybė pasidalino gerąja patirtimi su kolegomis iš Šilalės

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Šilalės rajono savivaldybės atstovais, kurio metu pasidalinta gerąja patirtimi sprendžiant viešojo transporto klausimus. Susitikime dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės vadovai, UAB „Raseinių autobuso parko“ direktorius ir specialistai bei Šilalės rajono savivaldybės atstovai. Vizito metu didžiausias dėmesys skirtas visuomeninio transporto vystymui ir plėtrai bei veiklos optimizavimui, atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19. Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis diskusijos metu pabrėžė, kad viešąjį transportą turi užtikrinti Savivaldybė, skirdama visus reikiamus resursus efektyviam šios paslaugos įgyvendinimui.

Plačiau
 
   2020-06-02  Raseinių ir Ariogalos viešosiose erdvėse – kokybiškas ir greitas internetas

   Raseinių rajono savivaldybė, dalyvaudama Europos Komisijos finansuojamo projekto „WiFi4EU“ pirmame etape, pateko tarp 19 Lietuvos savivaldybių, kurioms suteikta parama interneto prieigai viešose erdvėse įrengti.

Plačiau
 
   2020-06-01  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste, privaloma kiekvienais metais iki gegužės 1 d. deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

Plačiau
 
   2020-06-01  Lietuva atsiveria kai kurių Europos šalių gyventojams

   Nuo birželio 1 d. Lietuva atsivers kai kurių Europos šalių piliečiams, be to, ne visiems jiems bus taikoma privaloma 14 dienų izoliacija. Kiekvieną pirmadienį Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) skelbs sąrašus valstybių, iš kurių atvykti leidžiama, ir kurių piliečiai atvykę privalo izoliuotis.

Plačiau
 
   2020-06-01  Vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoju

   Gegužės 29 d. savivaldybėje vyko savivaldybės vadovų, asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovų, Nacionalinio visuomenės sveikatos priežiūros centro Raseinių skyriaus atstovų pasitarimas su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoju Arvydu Nekrošiumi.

Plačiau
 
   2020-05-29  Paskirstytas finansavimas 2020 m. Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų veiklos projektų įgyvendinimui

   Gegužės 28 dieną Raseinių rajono savivaldybėje buvo vertinamos Raseinių rajono atvirą darbą su jaunimu dirbančių institucijų projektų finansavimo konkursui pateiktos paraiškos. Iš viso buvo gautos 5 paraiškos, iš kurių 1 neatitiko konkurso nuostatuose numatytų reikalavimų. Pateiktas paraiškas nuosekliai ir kruopščiai vertino Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu (Nr. A1-505) sudaryta komisija, kurios pirmininku paskirtas Kęstutis Užemeckas. Komisijos nariai: Dominykas Mockus, Simona Morkutė, Judita Radavičienė, Matas Skamarakas ir Vaida Tunaitienė.

Plačiau
 
   2020-05-29  Skaitymas mus jungia!

   Pirmąją 2020 –ųjų metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“, kuris tęsis iki pat rugpjūčio 31 d. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Plačiau
 
   2020-05-29  Birželio 6 d. organizuojama Tarptautinė upių ir pakrančių valymo akcija „River Cleanup“

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia jungtis prie Tarptautinės upių ir pakrančių valymo iniciatyvos „River Cleanup“, kuri vyks birželio 6 d. Šią dieną mūsų rajone taip pat organizuojamas pėsčiųjų žygis Dubysos slėniu ir raguvynais bei pirmasis gyvosios piligrimystės žygis maršrutu Betygala–Šiluva. Minint Tarptautinę aplinkos dieną raginame gyventojus ir žygių dalyvius prisidėti prie šios iniciatyvos ir kartu su savo šeimos nariais surinkti šiukšles prie artimiausios upės ar vandens telkinio.

Plačiau
 
   2020-05-29  Svarbi informacija prekybininkams

   Švelnėjant karantino sąlygoms ir gerėjant orams daugėja prekybininkų atvirose erdvėse. Jau beveik mėnesį (nuo balandžio 30 d.) oficialiai leidžiama prekyba pilna apimtimi visose prekybos vietose, t.y. tiek turgavietėse, tiek viešose vietose, laikantis visų nustatytų pirkėjų srauto ribojimo (ne mažesnis kaip 10 kv. m vienam pirkėjui tenkantis prekybos plotas arba vienu metu aptarnaujamas ne daugiau kaip vienas pirkėjas), visuomenės sveikatos saugos ir higienos reikalavimų.

Plačiau
 
   2020-05-29  Atlikti pirmieji maudyklos ir rekreacinių zonų vandens kokybės tyrimai

   Gegužės 26 dieną Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Šiaulių skyriaus specialistai paėmė vandens mėginių pavyzdžius iš Sujainių tvenkinio (Sujainių k., Paliepių sen.) ir šių rekreacinių zonų: Dubysos upės (Dainų slėnyje, Ariogalos miesto sen.), Dubysos upės (Daugodų k., Raseinių sen.), Dubysos upės (Lyduvėnų mstl., Šiluvos sen.), Prabaudos tvenkinio (Norgėlų k., Raseinių miesto sen.), Viduklės I tvenkinio (Viduklės mstl., Viduklės sen.), Kaulakių tvenkinio (Riogliškių k., Betygalos sen.), Berteškių tvenkinio (Berteškių k., Betygalos sen.) ir Zbaro tvenkinio (Zbaro k., Šiluvos sen.).

Plačiau
 
   2020-05-28  Kvietimas teikti paraiškas

   Skatindama kūrybinę veiklą ir meno įvairovę Raseinių rajono savivaldybės administracija pakartotinai kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės kultūros mėgėjų meninės-leidybinės veiklos projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2020-05-18  Informacija apie skelbiamus konkursus
 
   2020-04-15  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems Savivaldybės būstuose bei finansinę paskatą pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo (toliau - GTDĮ) 7 str. 4 d. nuostatomis, gyventojai ir/ar jų šeimos nariai, pageidaujantys gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, kiekvienais metais, po prašymo suteikti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti pateikimo, deklaruojant praėjusių kalendorinių metų gruodžio 31 dieną turimą turtą (įskaitant gautas pajamas), deklaraciją už kalendorinius metus teikia iki einamųjų metų gegužės 1 dienos. Atsižvelgdama į Lietuvoje paskelbtą valstybės lygio ekstremalią situaciją dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo grėsmės, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau — VMI prie FM) pratęsė terminą iki 2020 m. liepos 1 d.

Plačiau
 
   2020-04-07  Pratęsiamas žemės ūkio mašinų techninės apžiūros galiojimo

   LR Žemės ūkio ministro įsakymu, traktoriams ir kitoms žemės ūkio mašinoms, kurioms yra pasibaigusi techninė apžiūra po 2020 m. kovo 14 d. techninės apžiūros galiojimo laikas pratęsiamas laikotarpiui, iki Lietuvoje galios karantino rėžimas ir 2 mėn. po jo.

Plačiau
 
   2020-04-01  Informacija Raseinių krašto ūkininkams

   Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo informaciją iš Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, kad šiais metais pasėlių deklaravimas tik nuotoliniu būdu pradedamas 2020 m. balandžio 20 d. Todėl kviečiame ūkininkus prisijungti prie Paraiškų priėmimo informacinės sistemos per e-valdžios vartus bei pateikti paraiškas.

Plačiau
 
   2020-03-17  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste

   Primename, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos pramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatomis, asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto ir gyvenantiems socialiniame būste, privaloma kiekvienais metais iki gegužės 1 d. deklaruoti turtą ir gautas pajamas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-06-03  Kvietimas prisijungti prie kampanijos „Metas keisti“

   Europos socialinio fondo agentūra pradeda įgyvendinti kampaniją „Metas keisti“ ir kviečia dalyvauti pilietinių iniciatyvų konkurse. Šios kampanijos pagrindinis siekis – paskatinti žmones įsitraukti į visuomeninę ir pilietinę veiklą, ugdyti lyderystę ir pilietinę brandą.

Plačiau
 
   2020-06-03  APVA skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai gauti pagal klimato kaitos programos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pas

   Aplinkos projektų valdymo agentūra nuo 2020 m. birželio 1 d. 8.00 val. skelbia kvietimą teikti paraiškas paramai gauti pagal klimato kaitos programos priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ar kitų) panaudojimas visuomeninės  ir gyvenamosios paskirties pastatuose“.

Plačiau
 
   2020-05-28  Informacija apie numatomą priimti Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymą

   Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsni 4 dalimi, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymo projektą ,,Dėl Ariogalos miesto centrinės dalies detaliojo plano koregavimo“.

Plačiau
 
   2020-05-21  Nekilnojamojo turto pardavimo viešo elektroninio aukciono sąlygos
 
   2020-05-07  Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-05-07  Skelbimas apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-03-05  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2020 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2020-01-23  Parduotuvės pastatas, esantis Molupių k., Ariogalos sen., Raseinių r. sav.

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-01-16  Neprižiūrimi statiniai - dažnoje savivaldybėje pasitaikanti problema

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.