Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8534431
Šiandien: 2376
Dabar: 73
Prenumerata

 
 
Naujienos
Vasario 16-ąją bus teikiami nauji apdovanojimai – Raseinių rajono savivaldybės Garbės ženklai

   Šiemet Vasario 16-ąją, pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, iškilmingo Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu bus teikiami ne tik ,,Auksinės lūšies“ ir ,,Žemaičioׅ“ apdovanojimai nusipelniusiems rajono žmonėms bei įmonėms, bet vyks ir naujo apdovanojimo - Raseinių rajono savivaldybės Garbės ženklo - įteikimo ceremonija.

   Garbės ženklu apdovanojami asmenys už nuopelnus kultūros, mokslo ir švietimo, verslo ir gamybos, sveikatos ir socialinės apsaugos, sporto, ūkio bei kitose srityse, už Raseinių rajono vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje, garbingi užsienio valstybių atstovai. Šis garbingas apdovanojimas gali būti skiriamas tik vieną kartą gyvenime. Garbės ženklą iškilmingai teikia Savivaldybės meras vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, liepos 6-osios – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga. Ypatingais atvejais gali būti apdovanojama kitu laiku.

   Garbės ženklas patvirtintas Lietuvos heraldikos komisijos, yra numeruojamas, o ženklo numeris graviruojamas ant apdovanojimo ženklo ir įrašomas į apdovanotam asmeniui įteikiamą apdovanojimo liudijimą. Garbės ženklas gaminamas iš žalvario ir tombako, danga – 24 karatų auksavimas, jį sudaro 3 jungiamosios dalys (kryžius, vainikas ir herbas). Garbės ženklas kabinamas ant kaklo.

 

   Apdovanojimo Raseinių rajono savivaldybės garbės ženklu, Raseinių rajono savivaldybės mero ženkliuko ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos nario ženkliuko įteikimo tvarkos aprašas »»» 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.