Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Pagojukų seniūnijoje – tradicinė žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė

   Kiekvienais metais pirmąjį birželio šeštadienį švenčiama žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė. 2019 m. įvyko jau 20-oji tradicinė šventė, kuri buvo organizuota Raseinių rajono Pagojukų seniūnijos Dvarviečių stovyklavietėje. Kartu buvo surengta ir Nacionalinės žemės tarnybos darbuotojų vasaros šventė.

   Šventėje dalyvavo ir visus šalies hidrotechninkus, melioracijos ir žemėtvarkos specialistus pasveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Jis kartu su Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausiaja specialiste, atliekančia skyriaus vedėjo funkcijas, Lina Čėsniene padėkojo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Raseinių skyriaus vedėjui ir specialistams už glaudų bendradarbiavimą ir mero padėkos raštus įteikė NŽT Raseinių skyriaus vedėjui Jurgiui Plieskiui, skyriaus vyriausiosioms specialistėms Irenai Kuzienei, Jolantai Bacienei, Vidai Mačiulskienei.

   Profesinės šventės metu vyko įvairūs konkursai, atrakcionai, varžytuvės. Šeštadienio popietė tapo nuotaikinga bendraminčių švente.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 
 
 


 
 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.