Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. lapkričio 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8026161
Šiandien: 3853
Dabar: 23
Prenumerata
Naujienos
Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

   Mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti negali gauti valstybės arba savivaldybės finansuojamose įstaigose išlaikomi mokiniai, taip pat mokiniai, kuriems įstatymų nustatyta tvarka yra skiriama globos (rūpybos) išmoka. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio, t. y. 153 Eur. Mokinio reikmenims įsigyti skiriama 57 Eur suma vienam mokiniui per kalendorinius metus.
   Dėl paramos pareiškėjai turi kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją, o Raseinių miesto gyventojai – į Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrių. Prašymai dėl parmos mokinio reikmenims įsigyti priimami iki spalio 5 dienos, o dėl mokinių nemokamo maitinimo – ištisus mokslo metus. Pareiškėjai, pateikę prašymus liepos mėnesį, išmokas mokinio reikmenims įsigyti jau gaus rugpjūčio mėnesį.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.