Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 
Naujienos
Ir pakartotinė ariogališkių apklausa laikoma neįvykusia

   Spalio 28-30 d. Ariogalos seniūnijos patalpose įvyko pakartotinė vietos gyventojų apklausa, kurioje jie galėjo išsakyti savo nuomonę dėl projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“ miesto aikštės sprendinių keitimo – pasirinkti vieną iš dviejų pateiktų variantų.

Iš 2519 Ariogalos miesto gyventojų, turinčių teisę dalyvauti apklausoje, atvyko ir savo nuomonę pateikė 327 žmonės, nuo bendro skaičiaus tai sudaro tik 12,98 proc., todėl apklausa laikoma neįvykusia. Kad apklausa būtų laikoma įvykusia, joje turėjo dalyvauti ne mažiau kaip 15 proc., šiuo atveju - 378 gyventojai. Pastaruosius keletą mėnesių Ariogalos miesto gyventojai kėlė daug diskusijų dėl šio projekto, buvo surinkę 600 parašų, kad projekto sprendiniai būtų pakeisti, tačiau apklausoje nedalyvavo reikiamas jų skaičius.

Po neįvykusios pakartotinės Ariogalos miesto gyventojų apklausos Savivaldybės administracija toliau vykdys šį projektą įstatymo nustatyta tvarka.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.