Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Posėdžiauja Tarybos komitetai

   Vasario 14-ąją, kai visas pasaulis minės šv. Valentino dieną, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai rinksis į 63-iąjį Tarybos posėdį, kurio darbotvarkėje numatytas 21 sprendimo projektas. Prieš priimant sprendimus posėdyje, projektai apsvarstyti komitetuose. Vakar posėdžiavo net keturi Savivaldybės tarybos komitetai. Svarbiausias svarstytas klausimas - „Dėl 2019 metų Raseinių rajono savivaldybės biudžeto patvirtinimo“.

Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitetas, vadovaujamas Lino Bielskio, apsvarstė 12 klausimų ir visiems pritarė vienbalsiai, išskyrus klausimą „Dėl nekilnojamojo turto mokesčio lengvatos suteikimo UAB „Žirgo startas" – komitetas nubalsavo, kad šiai bendrovei mokesčio lengvata nubūtų taikoma.

Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitetas, pirmininkaujant Aldonai Onai Radčenko, apsvarstė 5 sprendimų projektus, kuriems visiems pritarė vienbalsiai.

Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komitetas, vadovaujamas Vaido Kuzmarskio, apsvarstė 14 sprendimų projektų ir tik vienintelis klausimas - dėl 2019 m. biudžeto patvirtinimo – nesulaukė komiteto narių pritarimo.

Kontrolės komitetas su pirmininku Dariumi Ulicku svarstė klausimus dėl Savivaldybės valdomų įmonių 2017-2018 metais vykdytų viešųjų pirkimų ir UAB „Raseinių vandenys“ veiklos 2014-2017 m. bei aptarė kitus klausimus. Išklausius bendrovių vadovų pasisakymų ir padiskutavus nutarta, vadovaujantis Vietos savivaldos įstatymu ir Tarybos veiklos reglamentu, siūlyti Savivaldybės administracijai kreiptis į atitinkamas institucijas dėl viešojo intereso galimo pažeidimo.

 

Komitetų posėdžių vaizdo įrašai http://e-demokratija.raseiniai.lt/VideoV3/

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.