Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 21 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Padėkos šventė RRKC Plikiuose

   Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ji yra viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų. Tai ypatinga diena, kuri mums, lietuviams, labai svarbi, todėl švenčiame prisimindami žmones, kurie prisidėjo, kad Lietuva būtų nepriklausoma. Pagerbiame tuos, kurie kas dieną dirba vardan Lietuvos.

Kovo 10 dieną RRKC Plikiuose minint Nepriklausomybės atkūrimo dieną surengta padėkos šventė „Mūsų darbai tau, gimtine“. Renginio organizatoriai įteikė padėkas žmonėms, kurie pasiaukojamai dirba ne tik bendruomenės, kaimo, bet visos Lietuvos labui. Ši šventė jau tapo gražia tradicija. Džiaugiamės, kad padėkos žodžius už kilnius darbus mes galime pasakyti šiandien garsiai ir nuoširdžiai. Tai rodo, kaip vertiname vienas kitą, džiaugiamės ir didžiuojamės vienas kitu.

Padėkos įteiktos: už bendruomenės garsinimą tarp senjorų - Janinai Krapavickienei, už nuoširdų darbą telkiant „Gynėvės“ kaimo bendruomenę – Vilmai ir Juozui Šegždams, už aktyvią visuomeninę veiklą – Valentinai Masalskienei, už aktyvią kultūrinę veiklą ir atstovavimą Plikių kaimui Ariogalos seniūnijoje – Daliai Vilkelienei, už gebėjimą rūpintis kitais – Anastazijai Aldonai Krapavickienei, už aktyvią veiklą bendruomenėje – Laimutei Litvinskienei, už aktyvią kultūrinę veiklą ir kūrybines iniciatyvas – Jūratei Ragožienei, už vaikų pilietiškumo ugdymą – Aldonai Labutienei, už kultūrinių ir bendruomeninių renginių rėmimą ir palaikymą – Radutei ir Česlovui Labučiams, už iniciatyvų darbą kultūros paveldo išsaugojimui – Juliui Tovtkevičiui, už aktyvų darbą kaimo bendruomenėje, už iniciatyvas organizuojant kultūrinius renginius - Laimutei ir Virgilijui Berštautams.

Visiems nominantams buvo skiriamos eilės, bei muzikiniai kūriniai, kuriuos atliko Lukas Bajorėnas, Plikių vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ (vad. A.Ročkienė), Plikių moterų vokalinis ansamblis (vad. V.Štilpa), Plikių tautinių šokių kolektyvas „Gynėvė“ (vad. L.Liaskauskienė).

Padėkos šventė ir nuoširdus ačiū tiems, kurie prisideda prie to, kad mūsų kaimas ir mūsų gimtinė klestėtų.

Raseinių rajono kultūros centro Plikiuose kultūrinių renginių organizatorė Aldona Ročkienė

Nuotraukos K.Ročkutės ir V.Šegždienės

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.