Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 22 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8198050
Šiandien: 618
Dabar: 121
Prenumerata
Naujienos
Administracijos direktorius – Kazachstane

   Šią savaitę Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas su kitais Kauno regiono savivaldybių administracijų vadovais vieši Kazachstane. Vizitas organizuotas pagal Kauno regiono tarptautinio bendradarbiavimo įvairiose srityse programą. Ji skirta formuoti palankų Kauno regiono įvaizdį tarptautinėje arenoje, skatinti nevyriausybinio sektoriaus bendradarbiavimą su užsienio partneriais, įgyvendinti darnią regiono ekonominę bei socialinę plėtrą. Kazachstano respublika yra moderni ir lenkia nemažai Centrinės Azijos valstybių. Kazachstaną ir Lietuvą sieja glaudūs ir šilti ekonominiai bei politiniai ryšiai.

   Kauno regiono savivaldybių administracijų vadovai vizitą pradėjo darbiniu susitikimu Astanoje su Lietuvos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Kazachstano respublikoje Vytautu Naudužu. Su juo buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės tarp Kauno regiono savivaldybių ir Kazachstano savivaldos institucijų.
   Kitą dieną Kauno regiono delegacija nuvyko į Karagandos savivaldybę ir susipažino su jos dabartine veikla bei ateities užmojais. Taip pat buvo pasidalinta abipuse patirtimi, kuri pravers žvelgiant į bendradarbiavimo perspektyvą.
   Iš Karagandos savivaldybės svečiai nuvyko į susitikimą su šio miesto lietuvių bendruomene. Ji palaiko artimus ryšius su Lietuva, lankosi joje, puoselėja tautiškumą – veikia net vaikų folkloro ansamblis. Karagandoje susitelkusi didžioji dalis mūsų tautiečių, kurių šiuo metu Kazachstane gyvena apie 4000. Dauguma jų – tremtinių palikuonys.
   Kauno regiono delegacija apsilankė ir parodoje EXPO 2017. Šiai parodai sukurta milžiniška infrastruktūra, kuri vėliau bus pritaikyta finansų centro veiklai. Joje veiks Didžiosios Britanijos teisė, o oficiali kalba bus anglų.

 

Lietuvos ambasadorius Kazachstano respublikoje V.Naudužas priėmė Kauno regiono savivaldybių administracijų vadovų delegaciją

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.