Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Skelbimai
Raseinių rajono savivaldybės vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ partnerių atrankos konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia papildomą paraiškų priėmimą projekto „Raseinių rajono savivaldybės vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ partnerių atrankos konkursui.

   Konkurso tikslas: konkurso būdu finansuoti naujai steigiamų ar jau veikiančių vaikų dienos centrų plėtrai patalpų rekonstrukcijos ar remonto darbus, įrangos įsigijimą.

Reikalavimai pareiškėjams:

- vaikų dienos centrų veikla turi būti vykdoma Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje ne trumpiau kaip iki 2022 m. gruodžio 31 d. Numatomi rekonstruoti ar remontuoti pastatai turi būti partnerių valdomi nuosavybės ar patikėjimo teise arba gauti pagal panaudos (nuomos) sutartis ne trumpesniam kaip projekto įgyvendinimo ir dar 5 metų nuo projekto finansavimo pabaigos (galutinės ataskaitos patvirtinimo) laikotarpiui.

- vykdant vaikų dienos centro plėtrą, nuolatinių vaikų dienos centro lankytojų skaičius (lyginant jį su 2018 metų nuolatinių vaikų dienos centrų lankytojų skaičiumi) turi būti padidintas ne mažiau kaip 50 proc., arba 10 lankytojų;

- steigiant naują vaikų dienos centrą, turi būti užtikrinta, kad jame paslaugas gaus ne mažiau kaip 10 nuolatinių vaikų dienos centrų lankytojų (rekomenduojama, kad vienam vaikų dienos centro lankytojui tektų iki 7 kv. m. projekto lėšomis finansuojamų patalpų ploto).

   Paraiškų teikėjais gali būti vaikų dienos centrai, kaip jie apibrėžti Vaikų dienos centrų veiklos rekomendacijose, patvirtintose Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2015 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. A1-609 „Dėl Vaikų dienos centrų veiklos rekomendacijų patvirtinimo“, kurie paraiškos teikimo dieną jau vykdo veiklą, arba viešasis juridinis asmuo ar jo padalinys, kuris įsipareigoja įsteigti vaikų dienos centrą, pradėsiantį vykdyti veiklą ne vėliau kaip per 6 mėn. nuo sutarties pasirašymo dienos.

   Pareiškėjai turi užpildyti Raseinių rajono savivaldybės vaikų dienos centrų tinklo plėtros partnerių atrankos tvarkos aprašo (toliau – tvarkos aprašas), patvirtinto Raseinių rajono savivaldybės administracijos 2019 m. liepos 3 d. įsakymu Nr. A1-641 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės vaikų dienos centrų tinklo plėtros partnerių atrankos tvarkos aprašo patvirtinimo ir komisijos sudarymo“, paraišką (1 priedas).

   Paraiškos priimamos iki 2019 m. spalio 11 d. 15.15 val.

   Paraiška turi būti užpildyta kompiuteriu Microsoft Word formatu ir pateikiama paštu, pašto kurjerio ar tiesiogiai pristatyta adresu: Vytauto Didžiojo g. 17, 4 kab., LT-60150 Raseiniai.

   Projektai finansuojami iš ES lėšų.

   Išsamesnė informacija teikiama: el. p. viktorija.jociute@raseiniai.lt, tel. (8 428) 41 553, ar atvykus į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyrių (301 kab.).

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.