Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. liepos 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7702265
Šiandien: 1836
Dabar: 91
Prenumerata
Naujienos
Kvietimas teikti paraiškas jaunimo nedarbo problemoms spręsti

   Šiuo metu dar vyksta atviras kvietimas teikti paraiškas Regioninio EEE ir Norvegijos finansinių mechanizmų Jaunimo užimtumo fondo paramai gauti.

   Naujojo fondo pagalba Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija siekia nustatyti ir parengti veiksmingas jaunimo nedarbo mažinimo priemones, kuriomis galėtų naudotis visos šalys. Šio fondo tikslas yra finansuoti tarptautinius bandomuosius projektus, kurie skatintų tvarų ir kokybišką jaunimo užimtumą, taip pat skatintų gerosios patirties mainus tarp šalių. Taip pat bus skirtas finansavimas tyrimams, kuriais bus siekiama nustatyti, kodėl kai kurios nedarbo mažinimo priemonės turi didesnį poveikį nei kitos.

   Šis fondas yra Daugiašalio regioninio bendradarbiavimo fondo, kurį finansuoja EEE ir Norvegijos finansiniai mechanizmai ir administruoja tiesiogiai donorai per atsirinktą fondo operatorių (Ecorys Polska) dalis.

   Tarptautiniams projektams iš minėto fondo įgyvendinti 7 metų laikotarpiui yra skirta 60.6 milijonų eurų. Projektų koncepcijos aprašus finansavimui gauti galima teikti iki 2017 m. rugpjūčio 1 d. (iki 12 val. centrinės Europos laiku arba iki 13 val. Lietuvos laiku).

   Daugiau apie fondą galite pasiskaityti šiose svetainėse: http://eeagrants.org/fundforyouthemployment ir http://ecorys.pl/eeagrants/

   Su kvietimo sąlygomis galite susipažinti: http://eeagrants.org/Media/Files/The-EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Youth-Employment/EEA-and-Norway-Grants-Fund-for-Youth-Employment-Call-for-Proposals

   Iškilus klausimams dėl paraiškų teikimo paramai iš šio fondo gauti, galite kreiptis į fondo operatorių ECORYS Polska and JCP, tel +48 22 339 45 40, arba el. paštu: eeagrants@ecorys.com

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.