Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. spalio 28 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Mobili medikų brigada atvyksta į Blinstrubiškių socialinės globos namus

   Operacijų vadovo sprendimu, LSMU Kauno ligoninės mobili medikų brigada spalio 8 d. atvyksta į Blinstrubiškių socialinės globos namus, kuriuose fiksuojamas COVID-19 protrūkis. Specialistai įvertins COVID-19 pacientų būklę ir esant poreikiui juos perkels į atitinkamas gydymo įstaigas.  Šis sprendimas priimtas atsižvelgus į žmogiškųjų išteklių trūkumą ir sergančiųjų skaičiaus didėjimą.

 Šiandien Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) epidemiologai įvertino situaciją Blinstrubiškių socialinės globos namuose. NVSC direktoriaus Roberto Petraičio teigimu, įstaigoje užtikrinamas srautų valdymas – COVID-19 pacientai tinkamai atskirti nuo kitų gyventojų. Jis pabrėžė, kad įstaigos administracija ir darbuotojai deda daug pastangų suvaldyti šią situaciją, tačiau jiems būtina pagalba iš išorės, kadangi net 33 darbuotojai serga, o dalis personalo yra saviizoliacijoje,  

  Spalio 8 dienos duomenimis, Blinstrubiškių socialinės globos namuose serga 52 gyventojai ir 33 personalo darbuotojai. Nuo koronaviruso protrūkio pradžios įstaigoje patvirtintos 3 mirtys.

   Informuojame, kad Blinstrubiškių socialinės globos namuose šiuo metu ypatingai trūksta slaugytojų. Labai prašome atsiliepti visus galinčius padėti! Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į Socialinės paramos skyriaus vedėją Loretą Laugalienę tel. 8 615 82 922.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.