Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 16 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Skudžiūnų žemės ūkio bendrovėje

   Savivaldybės vadovai dažnai lankosi įgyvendinamų projektų vietose, kontroliuoja jų eigą, bet nepamiršta ir kitų Raseinių krašte įsikūrusių įmonių – domisi jų veikla, kiek sukurta naujų darbo vietų, kokios yra darbo sąlygos ir pan.

  Prieš kelias dienas meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė apsilankė Pagojukų seniūnijoje esančioje Skudžiūnų žemės ūkio bendrovėje, kurioje laikomos brangiakailės audinės. Čia išauginta ir apdorota produkcija atitinka aukščiausius pasaulio standartus ir sėkmingai parduodama.

   Pasak bendrovės pirmininko Juozo Načajaus, pašarai, genetika ir veislininkystė – pagrindiniai dalykai, nuo kurių priklauso žvėrelių kailių kokybė. Šiuo metu laikoma apie 50 tūkst. švelniakailių audinių. Čia pritaikytos pažangiausios gyvūnėlių veisimo, auginimo, priežiūros, pašarų gamybos ir kailiukų apdorojimo technologijos. Bendrovė turi savo padalinį Kaulakiuose, kur gaminami itin kokybiški pašarai ne tik savo brangiakailiams augintiniams, bet ir parduodami kitiems kailinės žvėrininkystės ūkiams. Iš viso šioje įmonėje dirba apie 50 žmonių.

    

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.