Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. vasario 21 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8272159
Šiandien: 1592
Dabar: 26
Prenumerata
Naujienos
Aptarė kaimo plėtros programos projektus

   Rajono meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė su Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausiąja specialiste Loreta Sirvidiene bei Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiuoju specialistu Donatu Griciumi aptarė Kaimo plėtros programos projektus. Loreta Sirvidienė informavo, kad iki 2017 m. rugsėjo 29 d. Raseinių rajono savivaldybės administracija pateikė 11 paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“.

   Šiuo metu vyksta paraiškų vertinimas. Buvo aptarti šių projektų klausimai: Poilsio zonos prie Sujainių tvenkinio įrengimas; Poilsio zonos įrengimas prie Žaiginio tvenkinio; Girkalnio miestelio tvenkinio išvalymas ir poilsio zonos įrengimas; Betygalos miestelio viešosios infrastruktūros sutvarkymas; Gėluvos kaimo viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams; Berteškių kaimo bendruomenės namų aplinkos sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams; Katauskių kaimo viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams; Butkiškės kaimo viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams; Kalnujų miestelio viešosios erdvės atnaujinimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams; Viešosios erdvės Užkalnių kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui; Viešosios poilsio zonos įrengimas Norgėlų kaime.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.