Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 17 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Vaikų diena Paliepiuose

   Pirmąją vasaros dieną Raseinių rajono kultūros centre Paliepiuose surengta popietė „Mažųjų pasaulis“, į kurią susirinko gausus būrys vaikų ir tėvelių. Šventė prasidėjo vaikų piešiniais ant lauko scenos grindinio. Vaikai įvairiaspalvėmis kreidelėmis piešė tai, ką mato, įsivaizduoja ir apie ką svajoja. Toliau vaikų laukė kūrybinė užduotis – visiems kartu sukurti vaikų vėliavą.

   Ant vėliavos vaikai piešė saulę ir aplink ją paliko savo delnų antspaudus. Džiugu, kad į šią veiklą įsitraukė ir vaikų tėveliai, kurie pagelbėjo vaikučiams įmerkti delniukus į dažus! Po kūrybinių užduočių vaikai žaidė žaidimus ir klausėsi mamytės Sonatos sekamos pasakos. Po smagių užsiėmimų vaikai vaišinosi gavinančiais ledais ir vartė knygeles, kurias gavo dovanų. Už jas norime padėkoti kaimo benduomenės „Paliepiai“ pirmininko pavaduotojai Vilmai Stašinskienei.

   Popietei pasibaigus niekas neskubėjo skirstytis namo - vaikai dūko žaidimų aikštelėje, skambėjo jų linksmas juokas, o tėveliai stebėdami savo atžalas bendravo tarpusavyje!

 

Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Regina Krušinskienė

Nuotraukos R. Krušinskienės

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.