Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. liepos 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7702343
Šiandien: 1914
Dabar: 105
Prenumerata
Naujienos
Mirklių bendruomenės išvyka į Pakruojo dvarą

   2017 m. liepos 8 d. šauniai praleistas savaitgalis, nes Mirklių kaimo bendruomenė vyko į poilsinę-pažintinę ekskursiją į įspūdingą Pakruojo dvarą. Prieš tai susitikome su Rozalimo miestelio bendruomene, pasidalinome patirtimi ir daugiau sužinojome apie kitų žmonių gyvenimą bei įvairias istorijas. Įteikėme jiems prisiminimo dovanėles-suvenyrus.

   Pagrindinis Pakruojo dvaro ansamblio akcentas – puošnūs dideli rūmai. Šalia išlikę nemažai dvaro statinių: karčema, malūnininko namas, tiltas. O svarbiausia, kad dvaras plačiai atvėrė vartus, pristatęs įdomią programą „Gyvasis muziejus“. Dalyvavome programoje, girdėjome senąją dvaro istoriją, ir pamatėme atgyjančius istorijos momentus gyvai. Įdomiai praleidome laiką pas Žaldoką. Išgirdome nuostabų dvaro muzikantų koncertą. Nuobodžiauti neteko.

   Mirklių kaimo bendruomenė nuo įsikūrimo dalyvauja konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, todėl bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pakvietė kartu vykti ir Raseinių rajono policijos tyrėją bendruomenės pareigūnę Giedrę Deveikienę ir jaunuosius policijos pareigūnus.

   Kartu vykstančių pareigūnų didžiausias dėmesys buvo skirtas eismo saugumui, kelių policijos atstovai pasakojo apie saugų eismą gatvėje, kelyje. Pareigūnai tikrino kelionės dalyvių žinias, surengė mįslių, patarlių viktoriną ir kartu su bendruomenės pirmininke dalino atšvaitus. Tuo užtikrinome, kad mūsų bendruomenės žmonės saugiai nuvyko ir sugrįžo į namus.

   Noriu nuoširdžiai padėkoti prisidėjusiems prie mūsų šaunios ekskursijos į Pakruojo dvarą Raseinių rajono savivaldybei, Gražinai Pečkaitienei, Giedrei Deveikienei ir Romui Dubinskui.

  

 

 

Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.