Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2017 m. rugsėjo 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 7877466
Šiandien: 1597
Dabar: 50
Prenumerata

   Š. m. rugsėjo 26 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/ 

   Š. m. rugsėjo 26 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

 

   Š. m. rugsėjo 27 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

 

  Š. m. rugsėjo 28 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 39-asis posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2017-09-25  Tradicinė rudens gėrybių šventė Mirkliuose

   Ankstyvą saulėtą rytą rugsėjo 23 d. Mirklių kaimo bendruomenės nariai ruošėsi tradicinei rudens gėrybių šventei. Puošėme pastatytas palapines, dėliojome rudeninio derliaus eksponatus ir laukėme atvykstančių svečių. Pirmieji atvyko šaškių, šachmatų komandų atstovai iš įvairių bendruomenių. Vėliau rinkosi saviveiklininkai: Ariogalos ,,Radasta“, Ramonų bendruomenės ansamblis ir Raseinių neįgaliųjų draugijos ansamblis ,,Gaja“.

Plačiau
 
   2017-09-25  Lankėsi Seimo kontrolierius

   Raseinių savivaldybėje šiandien lankėsi Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys. Jis pirmiausiai susitiko su rajono vadovais: meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Remigijumi Aču. Po to Savivaldybes svečias susitiko ir su platesne auditorija: Savivaldybės specialistais, seniūnais, įstaigų atstovais, Tarybos nariais ir kt. Susitikime buvo aptartos aktualiausios viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo problemos, atkreiptas dėmesys į skundus dėl galimai pažeidžiamų žmogaus teisių, o taip pat pristatė Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos – nacionalinės žmogaus teisių institucijos – veiklos perspektyvas.

Plačiau
 
   2017-09-25  Švęskite Lietuvos 100-metį keliaudami!

   Kas sieja Nemunėlio Radviliškį ir Holivudą? Kuo panašūs Stelmužės ąžuolas ir Palanga? Kam neįtiko trumpa Kauno Laisvės statulas suknelė? Kieno ranka perrašytas atrastas Nepriklausomybės aktas? Kuris Lietuvos Prezidentas vasarojo su Anapilio vėlėm? Kuo dėta pelėdos iškamša Signatarų namuose? Kuriame muziejuje eksponuojamos J.Basanavičiaus kojinės?
   Atkurtos Lietuvos šimtmečio istorija nėra nuobodi, tereikia mokėti ją prakalbinti, o geriausia tai padaryti – keliaujant po Lietuvą. Tuo įsitikinusi Turizmo departamento komanda, šiandien pristačiusi 100 stotelių kelionę per 100 Lietuvos valstybingumo metų „Keliauk ir pažink! Atkurtai Lietuvai 100“.

Plačiau
 
   2017-09-25  Išvyka pasaulinei turizmo dienai

   Nuo 1979 m. pasaulyje švenčiama turizmo diena. Ji paskelbta siekiant visame pasaulyje skatinti žmones keliauti, domėtis tiek savo kraštu, tiek užsienio valstybėmis. Šią dieną visas pasaulis švenčia organizuodamas festivalius, rengdamas ekskursijas ir kt. VšĮ RTVIC „Atrask Raseinius“, minėdamas šią dieną, organizavo išvyką į Naujosios Akmenės krašte esančius karjerus bei Papilės miestelį.

Plačiau
 
   2017-09-22  Ariogališkės įsijungė į „Europos judėjimo savaitę“

   Rugsėjo 21 d. Ariogaloje vyko atvira nemokama treniruotė. Užsiėmimą vedė energinga trenerė Rasa Rupeikaitė. Atvira treniruotė susilaukė didelio merginų ir moterų susidomėjimo. Trenerė Rasa buvo paruošusi subalansuotą treniruotę, kuri susidėjo iš aerobikos ir pilates elementų. Treniruotės metu merginos stiprino viso kūno raumenis ir, žinoma, kaupė energijos atsargas rudeniui. 

Plačiau
 
   2017-09-22  Savivaldybės administracijos žodžius išgirdo AB ESO atstovai

   Nepriklausomoje Lietuvoje elektros energiją jos vartotojams tiekia įmonės įvairiais pavadinimais. Buvusių AB „Rytų skirstomieji tinklai“ ir AB „Vakarų skirstomieji tinklai“ turtą ir visus įsipareigojimus perėmė AB „Lesto“, o nuo 2015 m. rudens energijos skirstymo operatoriumi tapo AB ESO. Šios bendrovės Šiaulių regiono tinklų valdymo departamento darbuotojai šiemet rekonstruoja elektros tinklus ir įrenginius maždaug 34 investiciniuose projektuose Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje.

Plačiau
 
   2017-09-22  Atsinaujinęs Kultūros centras pagerins paslaugų kokybę

   Raseinių rajono savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti projektą, „Raseinių rajono kultūros centro Raseiniuose, Vytauto Didžiojo g. 10, rekonstravimas, infrastruktūros pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Plačiau
 
   2017-09-22  Pasitarimas su policijos vadovais

   Savivaldybės administracijos direktorius Remigijus Ačas priėmė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoją Vincą Urbonavičių ir vyriausiojo policijos Raseinių rajono komisariato viršininką Marijų Macį. Su policijos vadovais buvo aptarta, kaip rengiamasi rugsėjo 29 d. vidurdienį Raseinių mieste, Žemaičio aikštėje prasidėsiančiai Šiaulių apskrities policijos ir visuomenės šventei ir ką dar reikia nuveikti, kad šis renginys taptų tikra švente (visa jos programa – savaitraščio 13-ame puslapyje).

Plačiau
 
   2017-09-21  Dalyvavo šventinėje konferencijoje

   Kaip jau buvo skelbta, vakar Seime vyko šventinė konferencija, skirta prieš šimtą metų Vilniuje rugsėjo 18-22 dienomis vykusios konferencijos jubiliejui, kurioje dalyvavo ir rajono mero pavaduotoja, pavaduojanti savivaldybės merą, Gitana Rašimienė bei Raseinių Marcelijaus Martinaičio bibliotekos direktorė Daina Sutkevičienė, vyr. bibliotekininkas Jonas Brigys, muziejininkė Loreta Kordušienė, istorikas Jonas Janušas, kurie Seime sutiko ir daugiau raseiniškių, atvykusių į šventę. Prieš šimtmetį vykusi konferencija padėjo pamatus Lietuvos valstybės atkūrimui. Tuokart iš visos Lietuvos susirinkę delegatai tarėsi dėl Lietuvos ateities ir išrinko Lietuvos Tarybą, kuri 1918 m. vasario 16 d. paskelbė nepriklausomą demokratinę Lietuvos valstybę. Apie tos konferencijos svarbą pasakojo ir Seime organizuota dokumentų paroda.

Plačiau
 
   2017-09-21  „Kangoo jumps“ treniruotes išmėgino raseiniškės

   Rugsėjo 18 – 24 d. visoje Europoje minima fizinio aktyvumo savaitė - „Europos judėjimo savaitė“. Vakar prie fizinio aktyvumo skatinimo prisidėjo ir šokių klubas „Vilnis“ surengę nemokamą atvirą „Kangoo jumps“ treniruotę Raseinių Šaltinio progimnazijos aktų salėje. Treniruotė skyrėsi nuo kitų tuo, kad joje pratimai atliekami su specialiais batais. Treniruotės metu susirinkusios merginos sudegino per 1000 kalorijų, stiprino širdies darbą, kraujagyslių sistemą. Užsiėmimą lydėjo puiki muzika ir nuotaika.

Plačiau
 
   2017-09-20  Pasveikino su jubiliejumi

   Rajono mero pavaduotoja, pavaduojanti savivaldybės merą, Gitana Rašimienė pasveikino 50-metį švenčiančią Blinstrubiškių socialinės globos namų direktorę Rasą Šebelskienę. Kartu su nuoširdžiausiais savo linkėjimais G.Rašimienė perdavė jubiliatei ir rajono mero Algirdo Griciaus padėką už jos nuoširdų darbą ir indėlį į rajono geresnį gyvenimą.

Plačiau
 
   2017-09-20  Dalyvauja šventinėje konferencijoje

   Šiandien Seime vyksta šventinė konferencija, skirta prieš šimtą metų Vilniuje rugsėjo 18-22 dienomis vykusios konferencijos jubiliejui, kurioje dalyvauja ir rajono mero pavaduotoja, pavaduojanti savivaldybės merą, Gitana Rašimienė. Prieš šimtmetį vykusi konferencija padėjo pamatus Lietuvos valstybės atkūrimui. Tuokart iš visos Lietuvos susirinkę delegatai tarėsi dėl Lietuvos ateities ir išrinko Lietuvos Tarybą, kuri 1918 m. vasario 16 d. paskelbė nepriklausomą demokratinę Lietuvos valstybę. Po šventinių LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio pasveikinimų, konferencija nagrinės tokias temas kaip „Lietuvių ir Lietuvos valstybingumo klausimas XX a. pradžioje“ (pranešėjas – prof. Dr. A. Kulakauskas), „Lietuvių konferencijos istorinė reikšmė“ (pranešėjas – ambasadorius, prof. habil. dr. A. Eidintas), „Tarp monarchijos ir respublikos: „Lietuvos valstybės santvarkos klausimas 1918 metais“ (pranešėjas dr. Artūras Svarauskas) ir kt.

Plačiau
 
   2017-09-19  Lietingas „Ras Vegas Fest 2017“

   Lietingą rugsėjo 15 d. vakarą Žemaičio aikštėje įvyko pirmasis „Ras Vegas fest“ koncertas, diskoteka. Nors oras nelepino dalyvių ir žiūrovų, tačiau sukūrė ypatingą atmosferą. Pirmiausiai susirinkusius žiūrovus lyrinėmis dainomis užkerėjo atlikėja Simona Piatkutė. Simoną pakeitė saksofonistas Tadas Šimaitis. Tadas pasirinktu repertuaru parodė saksofono įvairiapusiškumą, sugrojo net ir praėjusios vasaros hitą – „Despacito“. Paskutinioji iš atlikėjų į sceną žengė Jacinta Vaičekauskaitė, kuri žavėjo ne tik savo vokaliniais sugebėjimais, bet ir charizma. Lietingą vakarą šokius pratęsė svečias iš Latvijos – DJ TheSindikats, kuris privertė sušilti visus susirinkusius.

Plačiau
 
   2017-09-19  Viešėjo lenkiukai

   Savivaldybėje lankėsi Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų projekto „Pilietiškumo alėja“ dalyvių delegacija, kurią Savivaldybėn atlydėjo „Vilties tako“ direktorė Asta Stanaitienė. Lenkiukai Raseinių savivaldybėje lankėsi jau nebe pirmą kartą ir sakė, kad jiems čia labai patinka, tuo labiau, kad juos pasitikusi mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, šiuo metu einanti mero, kuris yra išvykęs komandiruotėn, pareigas, ne tik įdomiai papasakojo, bet ir saldžių dovanų davė. Projekto dalyvius Savivaldybėje pasitiko ir Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė bei Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė.

Plačiau
 
   2017-09-15  Raseinių rajono savivaldybėje lankysis Seimo kontrolierius Raimondas Šukys

   Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų rugsėjo 25 d. Seimo kontrolierius lankysis Raseinių rajono savivaldybėje, kur susitiks su savivaldybės meru Algirdu Griciumi, vicemeru, savivaldybės administracijos direktoriumi Remigijumi Aču, direktoriaus pavaduotoju, padalinių vadovais ir kitais savivaldybės pareigūnais, priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus.

Plačiau
 
   2017-09-11  KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2017

Kvietimas Lietuvos savivaldybėms 

    Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 11-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija. Šiemet Lietuvos Respublikos Konstitucijai – 25! Egzaminą organizuojanti LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir informaciniais partneriais DELFI bei LRT visus šalies piliečius ir gyventojus akcijos metu kviečia pasitikrinti Konstitucijos žinias.

Plačiau
 
   2017-09-04  Pasiruošimas „Sveikatą stiprinančios fizinės veiklos strategijų plėtra ir praktinis įgyvendinimas Europos vietos bendruomenėse“ projekto partnerių priėmimui

   Š. m. spalio 2-7 dienomis Raseinių rajone vyks projekto mokymai „Sveikatą skatinančios fizinės veiklos tarpsektorinis stiprinimas: senjorai ir darbo aplinka“. Mokymuose dalyvaus svečiai iš Latvijos, Lenkijos, Kroatijos, Turkijos ir Italijos.

Plačiau
 
   2017-08-29  „Apsaugok mane“: saugumas keliuose – svarbiausia rudens pradžios pamoka

   Aštuoniolika metų – tokią sukaktį šiemet švenčia viena didžiausių saugaus eismo akcijų Lietuvoje „Apsaugok mane“. Kaip ir kasmet jos iniciatorė bendrovė „Lietuvos draudimas“ kartu su Raseinių rajono savivaldybe artėjant rudeniui kviečia visus eismo dalyvius keliuose būti itin budrius ir ypač saugoti vaikus, vėl sugrįžtančius į mokyklas.

Plačiau
 
   2017-07-20  ŽEMDIRBIŲ DĖMESIUI

   Pasibaigus žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimui žemdirbiai raginami nedelsti ir pranešti apie sutvarkytus buvusius netinkamus paramai žemės plotus arba naujus netinkamus paramai žemės plotus.
   Žemdirbiai, besirengiantys paversti žemės ūkio valdoje turimus netinkamus paramai žemės plotus tinkamais paramai ir ateinančiais žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimo metais juos deklaruoti, privalo iki 2017 m. gruodžio 1 d. juos sutvarkyti: išnaikinti piktžoles, atlikti medžių, kelmų, krūmų, akmenų valymo darbus, o darbų atliekas pašalinti iš žemės ploto, atlikti kitus būtinus tvarkymo darbus.

Plačiau
 
   2017-07-12  Priimami prašymai mokinių lengvatoms

   Nuo liepos 1 d. moksleivių tėveliai jau gali kreiptis su prašymais dėl mokinių nemokamo maitinimo ir paramos mokinio reikmenims įsigyti ateinantiems mokslo metams. Šie dalykai, pasak Savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus vedėjos Loretos Laugalienės, yra skiriami mokiniams, kurie mokosi pagal priešmokyklinio ugdymo programą ar bendrojo ugdymo programas, išskyrus suaugusiųjų ugdymo programas.

Plačiau
 
   2017-06-27  Keliaukite po Kauno regioną ir laimėkite prizų

   Keliaukite po Kauno regioną, pažinkite, domėkitės, atraskite, patirtas akimirkas užfiksuokite ir laimėkite prizų! Iš 49 objektų, siūlomų akcijoje „Magiškasis Kauno regiono septynetas“ yra įtraukti ir septyni Raseinių rajono objektai.

Plačiau
 
   2017-06-06  www.epaslaugos.lt – naudingos tau

   Epaslaugos.lt – naudinga, patogu, lengva, saugu. Visos tau aktualios ir reikalingos viešojo sektoriaus paslaugos pasiekiamos internetu: pažymų, leidimų ar licencijų gavimas, įvairių deklaracijų bei ataskaitų pateikimas, juridinių faktų registravimas ar bet kokios kitos procedūros. Visa tai gali atlikti keliais mygtuko paspaudimais. Gyventojas ar verslininkas naudodamasis epaslaugos.lt – taupo laiką ir pinigus. E. paslaugos – patogios tau. Reikalingas paslaugas pasieksi iš visur kur tik yra interneto ryšys. Ir nebūtinai reikia kompiuterio. Naudokis mobiliaisiais įrenginiais! Tavo pateikta informacija automatiškai ir patikimai perduodama visoms susijusioms su paslaugos teikimu institucijoms. Tau pačiam nieko nebereikia daryti.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2017-09-20  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2017 m. spalis mėn.

Plačiau
 
   2017-09-20  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., P. Cvirkos g. 37 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. rugsėjo 20 d. įsakymu Nr.A1-969, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., P. Cvirkos g. 37. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – suformuoti žemės sklypą esamiems pastatams eksploatuoti. Planavimo iniciatorius – Antanas Klimas. Rengėjas – Juozas Survila. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2017-09-11  2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų atrankos konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą 2018 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti valstybės ir savivaldybės biudžetų lėšomis.

Plačiau
 
   2017-08-29  Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimas

   Kviečiame smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus iki š. m. rugsėjo 30 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijai teikti paraiškas finansinei paramai gauti.

Plačiau
 
   2017-07-27  Apdovanojimai „Kryptis Lietuva“

   Vyriausybės kanceliarija skelbia apdovanojimus Kryptis LIETUVA ir kviečia visuomenę teikti iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur.

Plačiau
 
   2017-06-30  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2017 m. liepos-rugsėjo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.