Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. birželio 4 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Išrinkti konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatai

 Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio pirmininkaujama komisija išrinko konkurso „Auksinis lūšiukas“ laureatus. Garbingas auksinio lūšiuko apdovanojimas nugalėtojams bus įteiktas iškilmingos ceremonijos metu kovo 11 d. 12.00 Raseinių Šaltinio progimnazijoje.

 „Konkurso laureatai man primena mūsų Tėvynę – jie yra jauni ir perspektyvūs. Todėl labai simboliška, kad minėdami nepriklausomos Lietuvos trisdešimtmetį, apdovanosime tuos, kurie gimė jau laisvoje Tėvynėje. Tuos, kurie gebėjo pasinaudoti laisve tam, kad savo darbais puoštų mūsų gyvenimus“,- teigia Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

 Su konkurso nugalėtojais susisieksime asmeniškai, o jų sąrašas bus paviešintas kiek vėliau, pasitarus su laureatais ir jų artimaisiais. Asmeniškai laureatus pasveikinti galėsite.

 Dėkojame visiems, teikusiems kandidatus, sveikiname tėvelius, kurie gali pelnytai didžiuotis savo nuostabiomis atžalomis. 

      
     
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.