Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8593661
Šiandien: 1256
Dabar: 53
Prenumerata

 
 


    Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai »»»  
   
 
   Š. m. liepos 16 d. 14.00 val.
rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

 

Naujienos
 
   2018-07-16  Mirkliai - saugūs kelionės metu

   Liepos 7 d. Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti Mirklių kaimo bendruomenės kapela, vadovaujama Konstantino Kružiko, buvo pakviesta į Kėdainių rajono Beinaičių bendruomenę, kur Beinaičių parke vyko tradicinė šventė ,,Po atviru dangumi“. Kelionės į renginį metu bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė priminė saugaus eismo taisykles, palinkėjo visiems būti saugiems kelionėse ir padovanojo visiems atšvaitus bei kitas reikalingas eismo saugumo priemones. Tuo užtikrinome, kad Mirklių kaimo bendruomenės aktyvistai saugiai nuvyktų ir grįžtų namo.

Plačiau
 
   2018-07-16  Buvome saugūs kelionėje

   Kelionės į Alytaus dailiųjų amatų mokyklą metu vyko Kaulakių kaimo bendruomenės saugaus eismo renginys ,,Būkime saugūs kelionėje, stebėkime pėsčiuosius ir diskutuokime! Pirmiausiai prisiminėme saugaus eismo taisykles gatvėse ir keliuose: išlipus iš autobuso, perėjus gatvę ar kelią, nesuspėjus pereiti ir ėjimas šaligatviais. Po to kelionės dalyviai pasiskirstė į dvi komandas: ,,Judrieji“ ir ,,Senoliai“.

Plačiau
 
   2018-07-13  Ariogalos skvere – dendrologijos ekspertai

   Siekdama projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“ (Kitos paskirties inžinerinio statinio (miesto aikštės) Vytauto g.) objektyvaus vertinimo galutiniams sprendimams priimti, Raseinių rajono želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija teisės aktų nustatyta tvarka turi teisę pasitelkti kvalifikuotų specialistų iš Aplinkos ministerijos rekomenduojamų specialistų sąrašo, kad būtų objektyviai nustatyta šioje teritorijoje augančių želdinių (68 vnt.) ekologinė ir estetinė būklė.

Plačiau
 
   2018-07-13  Valstybės diena Molavėnų piliakalnių komplekse

   Tauta gyva tol, kol gyva jos tradicija. Švęsdami Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, Molavėnų piliakalnių komplekse Raseinių krašto žiūrovai ir svečiai išvydo istorinį spektaklį „Paskutinė Karaliaus Mindaugo diena“ pagal M. Zyverto dramą „Valdžia“, spektaklio režisierius Vytautas Rumšas.

Plačiau
 
   2018-07-13  Jungtinis jaunių choras Šimtmečio dainų šventėje

   Liepos 6 d. Raseinių meno mokyklos Jungtinis jaunių choras, vadovaujamas mokytojų Giedrės Arlauskienės, Jūratės Daugėlienės, Eugenijos Kumpikevičienės, dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventės Dainų dienos koncerte „Vienybė težydi“. Jaunieji choristai žygiavo eisenoje iš Katedros aikštės į Vingio parką, dainavo kartu su 12 tūkstančių dainininkų iš Lietuvos ir užsienio šalių.

Plačiau
 
   2018-07-13  Dainų šventės Teatro diena ,,Sau, Tautai, Žmonijai'

   Liepos 4 d. Raseinių rajono kultūros centro mėgėjų teatras ,,Braižas" dalyvavo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje ,,VARDAN TOS...'' Teatro dienoje ,,Sau, Tautai, Žmonijai“. Katedros aikštės didžiojoje scenoje septyni geriausi teatrai, tarp jų ir mes, vaidinome ,,Tautos atsilukštinimą“ (režisierė Jolanta Šimaitienė, scenografė Renata Lauraitytė). Į kelionę mus išlydėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Dar kartą pajutome, kad esame vieningi.

Plačiau
 
   2018-07-13  Publikacijoje „Gelbėtojui – klastingas smūgis“ paskelbtos informacijos patikslinimas

   Š. m. birželio 28 d. laikraštyje „Naujas rytas“ (Nr. 25) žurnalistas Arūnas Dambrauskas publikacijoje „Gelbėtojui – klastingas smūgis“ paskelbė tikrovės neatitinkančią arba netikslią informaciją. Tokia išvada darytina po to, kai  publikacijoje paskelbtos informacijos aplinkybes atskleidė Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos direktorius Robertas Sitavičius.

Plačiau
 
   2018-07-13  Projektas „Kompleksiškai teikiamos paslaugos Raseinių rajono savivaldybėje“

   Projekto tikslas - sudaryti sąlygas Raseinių rajono savivaldybės visoms šeimoms (nuolat gyvenančioms Raseinių rajone) gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant įgalinti šeimą įveikti iškilusias krizes bei derinant šeimos ir darbo įsipareigojimus, kad šeima gyventų visavertį gyvenimą, skatinant tėvų atsakomybę ugdant, auginant, prižiūrint savo vaikus.

Plačiau
 
   2018-07-12  Gerosios permainos atkeliauja į Partizanų gatvę

   Raseinių miesto Partizanų gatvės gyventojai džiaugiasi sulaukę viešojo pirkimo konkursą laimėjusios UAB „Brosta“ darbuotojų. Jie atnaujina gatvę, kurios dabartinė techninė būklė yra itin bloga (asfalto danga susidėvėjusi, duobėta) ir kelia pavojų eismo saugumui. Dėl to kyla prasto susisiekimo ir sugaišto kelionei laiko problemų.

Plačiau
 
   2018-07-12  Rekonstruojama V.Kudirkos gatvė

   Vis daugiau tvarkoma Raseinių miesto gatvių, viešųjų erdvių. Šiomis dienomis dūzgia rangos darbus atliekančios AB „Kauno tiltai“ technika V. Kudirkos gatvėje. Joje nuo sankryžos su Maironio gatve iki sankryžos su Gluosnių gatve bus atnaujinta gatvės danga, apšvietimo tinklai ir įrengti lauko paviršinių nuotekų tinklai. Lauko paviršinių nuotekų tinklai bus įrengti nuo sankryžos su Šaltinio gatve iki sankryžos su Gluosnių gatve.

Plačiau
 
   2018-07-12  Pasveikinta Blinstrubiškių socialinės globos namų jubiliatė

   Liepos 10 dieną 95 – erių metų jubiliejų pasitiko Liudvika Jurkūnienė. Jubiliatės pasveikinti atvyko mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, mero patarėja Vaida Tunaitienė ir Paliepių seniūnijos seniūnė Rasa Spurgienė. Svečiams jubiliatė pasakojo, kad yra kilusi iš daugiavaikės šeimos, kurioje augo 11 vaikų. Pati Liudvika užaugino du vaikus. Svečiai jubiliatei palinkėjo šviesių dienų, sveikatos bei sulaukti garbaus 100 metų jubiliejaus.

Plačiau
 
   2018-07-12  Iššūkis – „Surink Lietuvą“

   Mėgsti keliauti ir ieškai naujų iššūkių? Jei taip, turim tau bei tavo draugams puikią idėją! Liepos 12 d. prasidėjo projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą”. Šio projekto esmė – Lietuvos šimtmečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Ogi, kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to rajono formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių – sujungti jas į vieną visumą – Lietuvos žemėlapį!

Plačiau
 
   2018-07-11  Ariogališkiai bus papildomai informuoti dėl medžių likimo

   Prieš pradedant parengiamuosius darbus naujam projektui įgyvendinti, atsiranda nepatenkintų žmonių dėl techniniame plane numatytų medžių, krūmų šalinimo. Nors jie yra pasenę, pažeisti įvairių ligų, sakoma, kad naikinamas natūralus kraštovaizdis. Grupė ariogališkių savo protestą prieš projekto „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“ (Kitos paskirties inžinerinio statinio (miesto aikštės) Vytauto g. įgyvendinimą išreiškė menine akcija – ant medžių iškabino plakatus ir prie jų uždegė žvakutes.

Plačiau
 
   2018-07-05  Kaip rasti teritorinių padalinių kontaktus

   Nuo liepos 1-osios visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Kartu keitėsi ir kai kurių padalinių adresai, telefonai, atsinaujino bei pasipildė darbuotojų komanda.

Plačiau
 
   2018-06-26  Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai

   Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono Savivaldybės  administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS).

Plačiau
 
   2018-06-25  Kol nėra Tarybos sprendimo apie naujas komitetų sudėtis, darbą tęsia esami komitetai ir jų pirmininkai

   Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas gavo Tarybos narių, komitetų pirmininkų – Vaido Kuzmarskio (Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komitetas), Romaldo Zubielos (Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitetas), Valdemaro Jaciko (Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas) ir Stepono Naciaus (Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetas) – raštą, kuriame jie neigia kaltinimus, publikuotus www.raseiniai.lt, kad jie sužlugdė šių metų birželio 21 d. vykusį 53-ąjį Tarybos posėdį. Jų teigimu, posėdį sužlugdė valdančioji dauguma ir jos vadovas, meras Algirdas Gricius.

Plačiau
 
   2018-05-22  Priimk skaitymo iššūkį!

   Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-07-13  Duobių remonto asfaltbetonio dangoje kalendorinis darbų atlikimo grafikas
 
   2018-07-11  KPP 2014-2020 M. PROGRAMOS PRIEMONĖS "BENDRADARBIAVIMAS" VEIKLOS SRITIES "PARAMA SMULKIŲ ŪKIO SUBJEKTŲ BENDRADARBIAVIMUI" NUOSTATŲ PRISTATYMAS
 
   2018-07-02  Raseinių rajono Nemakščių sen. Kryžkalnio k.v. melioracijos griovių Gėgžnas, g-2, Nr. 1, Nr. 3, G-2-2, G-8 remontas

   Vykdant Raseinių rajono 2018 m. melioracijos darbų programa parengtas Raseinių rajono Nemakščių sen. Kryžkalnio k.v. melioracijos griovių Gėgžnas, G-2, Nr. 1, Nr. 3, G-2-2, G-8 remonto projektas. Bendras nagrinėjamų griovių ir jų intakų ilgis 8,370 km. Grioviai nuveda vandenį nuo sausintų plotų aukščiau minėtuose kaimuose.

Plačiau
 
   2018-07-02  Dėl seniūnaičio rinkimų Paliepių seniūnijoje

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS-18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. A1-624 „Dėl seniūnaičių rinkimų Paliepių seniūnijoje“ 2018 m. liepos 19 d. nuo 8 val. iki 17 val. Paliepių seniūnijos salėje apklausos būdu bus renkamas Sujainių seniūnaitijos seniūnaitis.  Seniūnaitijai priklausantys kaimai: Sujainių k. ir Paliepių k.

Plačiau
 
   2018-06-27  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-06-26  Kviečiame Raseinių rajono kultūros atstovus dalyvauti Regionų kultūros tarybos narių rinkimuose

   Lietuvos kultūros taryba skelbia Regioninių kultūros tarybų narių rinkimus. Kultūros ir meno kūrėjų, vertintojų ir vadybininkų, gyvenančių įvairiuose Lietuvos regionuose (išskyrus Kauno, Klaipėdos ir Vilniaus miestų savivaldybes), paraiškų laukiama iki liepos 19 d. (imtinai).

Plačiau
 
   2018-06-22  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame 2018 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.