Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. sausio 19 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Užkalnių kaimo bendruomenės namuose toliau šurmuliuoja vaikai, lankantys Vaikų dienos centrą

   Po vasaros atostogų prasidėjusi itin aktyvi VDC veikla įtraukė nemažą būrį kaimo vaikų. Čia jie gauna pavakarius, kadangi atbėga tiesiai iš mokyklos ir jau būna praalkę. Kaskart laviname higienos ir mandagaus elgesio prie stalo įgūdžius, taip pat mokomės valdyti emocijas, pagarbaus elgesio vieni su kitais.

   VDC lankytojai noriai užsiima užklasine veikla - mokosi naujų piešimo technikų, karpo iš popieriaus, meistrauja nesudėtingus darbelius iš medžio ritinėlių. Kadangi per keletą mėnesių susikaupė nemažas padarytų darbelių kiekis, pasidarėme parodą. Ekspozicija gavosi gan nemaža ir įvairi - vaikučių rankomis daryti angelai, žvakės, piešiniai ant stiklo gaminių, kalėdinė atributika ir Vestos Žemkauskaitės fotografijos.

   Neseniai Raseinių rajono kaimo bendruomenių organizacija vykdė vaikų piešinių konkursą „Mano kaimas“. Mūsų VDC vaikai noriai piešė savo kaimą ir dalyvavo konkurse, o Ugnės Zubrickaitės ir Tito Telviko darbeliai įvertinti pagyrimo raštais ir prizais.

   Šiuo metu vaikai gyvena Šv. Kalėdų laukimu, gamina kalėdines puošmenas.

 

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.