Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8476425
Šiandien: 759
Dabar: 59
Prenumerata

 
 
Naujienos
TAU studentai stebėjo „Nataną Išmintingąjį“

   Kauno dramos teatro 2 dalių spektaklis ,,Natanas Išmintingasis‘‘, pagal G. E. Lessingo dramą, žiūrovus nukelia į XII a. pabaigą, trečiojo žygio laikų Jeruzalę, kuri tapo didžiųjų Vakarų religijų - judaizmo, krikščionybės ir islamo - karo lauku.

   Penkiasdešimt Raseinių rajono TAU studentų, vadovaujami Savivaldybės tarybos narės Onos Babonienės, turėjo galimybę sausio 6 dieną pamatyti ,,Nataną Išmintingąjį‘‘.

   Buvo pamatyta, kaip XII a. praeitis tampa XXI a. pradžios Europos dabartimi: geopolitinė situacija kaista, vyksta lokalūs karai šalia Europos sienų. Vėl tie patys karai Dievo vardan su noru įrodyti, kad jų religija yra vienintelė tikra ir teisinga.

   Spektaklis - tai idėjų drama, išaukštinanti žmogaus protą ir galią tobulinti pasaulį, mėginanti įtikinti, jog protu ir išmintimi galime sujungti, sutaikyti didžiausias priešybes ir skirtybes, netgi religines, ir priminti visiems, kad žmogus žmogui pirmiausia žmogus, o tik paskui galima vertinti išvaizdą, pinigus, turtus... Spektaklį būtina pamatyti visiems.

   Tądien senjorai pasivaikščiojo Kauno senamiestyje, pavakarieniavo Laisvės alėjoje ir dauguma tai įvertino, jog buvo puiku.

   Tai jau 95-asis TAU ,,puiku‘‘ Lietuvos valstybės 100-mečiui.

 

   

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.