Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. birželio 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8534431
Šiandien: 2376
Dabar: 73
Prenumerata

 
 
Naujienos
Vis daugiau šeimų ryžtas įsivaikinti arba globoti vaikus

   2017 metais Vaiko teisių apsaugos skyrius kartu su socialiniais partneriais VšĮ „Darnūs namai“ paruošė 16 šeimų, kurios nori globoti be tėvų globos likusius vaikus, įvaikinti, paimti į šeimą svečiuotis ar tapti budinčiais globotojais.

   Šių metų pradžioje jau trys vaikai perduoti šeimų globai. Dėl ketvirto berniuko perkėlimo į globėjų šeimą dokumentai pateikti teismui. Keturi vaikai, gyvenantys institucijose (Raseinių vaikų globos namuose ir Kauno vaiko raidos klinikoje „Lopšelis“), ruošiami įvaikinimui. Neseniai į Vaiko teisių apsaugos skyrių atvyko jauna šeima ir pareiškė norą tapti vaikų globėja. Jie taip pat norėtų priimti svečiuotis į savo šeimą keletą globos institucijoje gyvenančių vaikų. Dar vienas dešimtmetis artimiausiu laiku bus supažindintas su šeima, kuri pradžioje norėtų jį pakviesti svečiuotis su galimybe vėliau juo nuolat rūpintis. Šešiolikmetis vaikinas, globojamas institucijoje , sulaukė Šiluvos seniūnijoje gyvenančios šeimos , kuri susipažinusi su juo tapo ir vaikino krikšto tėvais, siūlymo svečiuotis jų šeimoje.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.