Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. birželio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Tarybos nariai

 

Eil.nr.

Pavardė, vardas

Telefonas

El.paštas

Kandidatų sąrašo pavadinimas

Įgaliojimai pripažinti

1.

Alfredas Bardauskas

 

alfredas.bardauskas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

2.

Ričardas Bartkus

 

ricardas.bartkus@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

3.

Andrius Bautronis

 

andrius.bautronis@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

4.

Vincas Blinstrubas

 

vincas.blinstrubas@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

5.

Vytautas Bulotas

 

vytautas.bulotas@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

6.

Gediminas Kazys Galubauskas

  gediminas.galubauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-14

7.

Jūratė Garliauskienė

 

jurate.garliauskiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

8.

Pranas Gedminas

 

pranas.gedminas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

9.

Algirdas Gricius

 

algirdas.gricius@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

10.

Rimas Gunevičius

 

rimas.gunevicius@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

11.

Vidmantas  Karabinas

 

vidmantas.karabinas@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

12.

Diana Kaupaitienė

 

diana.kaupaitiene@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

13.

Antanas Kilčauskas

 

antanas.kilcauskas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-05-28

14.

Giedrius Kunigiškis

 

giedrius.kunigiskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

15.

Vaidas Kuzmarskis

 

vaidas.kuzmarskis@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

16.

Dovilė Lukminaitė

 

dovile.lukminaite@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

17.

Aldona Ona Radčenko

 

aldona.radcenko@raseiniai.lt

Partija Tvarka ir teisingumas

2019-04-15

18.

Gitana Rašimienė

 

gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Pilietiškas pasirinkimas“

2019-04-15

19.

Matas Skamarakas

 

matas.skamarakas@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

20.

Mingaudas Tamaliūnas

 

mingaudas.tamaliunas@raseiniai.lt

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai

2019-04-15

21.

Darius Ulickas

 

darius.ulickas@raseiniai.lt

Darbo partija

2019-04-15

22.

Kęstutis Užemeckas

 

kestutis.uzemeckas@raseiniai.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

2019-04-15

23.

Jonas Vazgys

 

jonas.vazgys@raseiniai.lt

Lietuvos socialdemokratų partija

2019-04-15

24.

Gerda Visockienė

 

gerda.visockiene@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

25.

Romaldas Zubiela

 

romaldas.zubiela@raseiniai.lt

Visuomeninis rinkimų komitetas „Už Rasus“

2019-04-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Informacija atnaujinta: 2019-05-28 12:26:12
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.