Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. rugsėjo 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Įvyko rajono nevyriausybinių organizacijų susirinkimas

   Birželio mėnesį Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkės pareigas pradėjusi eiti Jūratė Garliauskienė šiandien sukvietė visas Raseinių rajono nevyriausybines organizacijas į pirmąjį susirinkimą. Susirinkimo metu pirmininkė pristatė NVO tarybos veiklos tikslus, ji minėjo, kad norima suskaičiuoti, kiek mūsų rajone yra veikiančių NVO, surinkti jų kontaktus, sužinoti jų poreikius ir, kiek įmanoma, prisidėti prie jų aktyvinimo. Ji pakvietė nevyriausybines organizacijas teikti pasiūlymus ir idėjas Raseinių rajono savivaldybės 2021 - 2030 m. strateginiam plėtros planui.

   Susirinkime dalyvavęs Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis pasidžiaugė rajono nevyriausybinių organizacijų pasiekimais, pabrėždamas pilietinių iniciatyvų, kurios apjungia gyventojus ir bendruomenes svarbą. Meras paminėjo, kad galime didžiuotis aktyviomis kaimo bendruomenėmis, kurių dėka rajonas buvo matomas ir įvertintas valstybiniu lygmeniu, gavus „Auksines krivūles“ apdovanojimą už bendruomeniškumą. Pasak Savivaldybės vadovo, NVO taryba gali išjudinti ir kitų rajono nevyriausybines organizacijas, kad veiklios organizacijos galėtų įtraukti ir mažiau aktyvias. Savo kalboje jis minėjo, kad pastebima, jog valstybės politika vis labiau akcentuoja paslaugų perdavimą NVO sektoriui. Atsižvelgdamas į šių dienų realijas, Raseinių rajonas aktyviai bendradarbiauja su „Kurk Lietuvai“ ir „Versli Lietuva“ atstovais, tačiau yra būtina stiprinti NVO sektorių rajone, kadangi kai kurios organizacijos vis dar veikia vangiai. Susirinkimo metu prisistatė NVO tarybos nariai, apie savo veiklą pasakojo įvairių nevyriausybinių organizacijų atstovai. Susirinkimo dalyviai nutarė, kad artimiausiu metu bus atliekamas organizacijų poreikių tyrimas.

   Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų taryba birželio 10 d. pirmojo posėdžio metu tarybos pirmininke išrinko Savivaldybės tarybos narę Jūratę Garliauskienę, o pavaduotoja – Astą Montvydienę, Raseinių miesto vietos veiklos grupės atstovę.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.